2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar günaydın 5+5 deyiz bugün gitmeyi düşünüyorum sizce erken mi kızımda 5+3 de gitmiştim keseyi görmüştük 6+1 de kalp atışı için çağırmıştı doktorumuz
GünaydınKalp atışı daha duyulmaz ama en azından keseyi görmüş olursunuz ben 4+5 teyim haftaya gitmeyi planlıyorum sizin gibi... oğlumda geç döllenme olmuştu keseyi de kalp atışını da daha geç öğrenmiştik

ilk gebeliğimde ben de çok şaşkın ördek gibiydim ama öğreniyorsun işte, bir de araştırmayı seven bir Başak burcu olarak , hep araştırmıştım herşeyi yalayıp yuttum o dönem ama illa ki bilmediklerim de vardır, sizlerden de yeni bir şey öğrenebilirim...
İlk canım bir aksilik olmazsa.. Ben yağ duymuştum ama garantisi olan bir şey kullanmak isterim, lierac ı kalbini duyar duymaz alacaklarıma not aldım.. Ne güzel ya insanın deneyimli olması..

Evet yorumunuzu okuyunca kendimi görmüş gibi oldum 15 kg almışsınız çok normal Ben 25 kg aldım ama preeaklampsi geçirdim çok fazla ödemim vardı onun da etkisi büyüktü.
Tabii ödem de çok fark eder, eminim o kilonun çoğu ödemdi. O dediğiniz şeyi bilmiyorum ama kötü birşey olduğunu duymuştum, umarım bir daha yaşamazsınız ve güzel bir hamilelik olur hepimiz için..

Merhabalar. Bende cuma doktora gitmeyi düşünüyorum hiç gitmedim daha. Evdeki testler pozitif gösteriyor. Adetim de 2 gün gecikti. Şu an 3+6 cuma 4+2 olacak inşallah. Cuma kese görünür mü sizce

Merhabalar. Bende cuma doktora gitmeyi düşünüyorum hiç gitmedim daha. Evdeki testler pozitif gösteriyor. Adetim de 2 gün gecikti. Şu an 3+6 cuma 4+2 olacak inşallah. Cuma kese görünür mü sizce
Betanız kaç çıktı? biraz erken olabilir bana göre. 1500-2000 beta seviyesinden önce gözükmüyor deniyor.

Canım yanlış yazmisim 15 ocakta gitmiştim cuma günü Doktor daha görünmez dedi.Haftaya tekrar gel keseyi muhtemelen görürüz dedi

Ne güzel canım benim sağlıcakla kucağına alırsın inşallah Rabbim isteyen herkese de nasip etsin

Gece uykularım çok kötü geçiyor sağa sola çok sert dönüyorum genelde yataktan düşme gibi bi huyum var Ya düşersem diye korkuyorum. Birde uyurken çok gazla genleşiyorum. psikolojim bozuldu. Uyurken bile dinlenemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…