2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Haklısın, bebeğimizin sağlıklı bir şekilde doğması daha önemli canım, bu arada ben ilk gebeliğimde 3.aydan itibaren doktoruma karında çatlak oluşmaması için ne kullanabilirim diye sormuştum , bana o zaman için Lierac diye bir krem önermişti ve o krem sayesinde hiç çatlağım olmadı, bu da ek bilgi olsun 🙃☺️ (yine o kremi kullanıcam nette daha ucuz oluyor ayrıca) Senin ilk gebelik mi canım ?
Evet ben de lierac kullandım hiç çatlağım olmadı

Benim de son adet tarihine göre 5+3 bugün ama 20. Gün yumurtladigim icin durumum ne bilmiyorum. İki kez kan verdim artış güzeldi henüz doktora gitmedim kese ve kalp atışı icin tek sefer gitmeyi bekliyorum inşallah. Bugun cok değişiktim baş dönmesi gibi kafa bulanıklığı yaşadım uzun süre, sanki tansiyonum düşmüş gibiydi ama kafam cok bulanik bi garipti. Bunun gibi bisey yaşayan varmı bulantı dışında

Maşallah sağlıkla büyüsün inşallah annesi 💖biz daha bilemedik ne kadar büyüdüğümüzü
Çok teşekkürler, siz de görürsünüz inşallah en yakın zamanda 🥰 Allah tüm anne adaylarına sağlıklı bir şekilde mis kokulu kuzularını kucaklarına almayı nasip etsin 🤎🙏

Benim de son adet tarihine göre 5+3 bugün ama 20. Gün yumurtladigim icin durumum ne bilmiyorum. İki kez kan verdim artış güzeldi henüz doktora gitmedim kese ve kalp atışı icin tek sefer gitmeyi bekliyorum inşallah. Bugun cok değişiktim baş dönmesi gibi kafa bulanıklığı yaşadım uzun süre, sanki tansiyonum düşmüş gibiydi ama kafam cok bulanik bi garipti. Bunun gibi bisey yaşayan varmı bulantı dışında
Aynı günlerdeyiz benim de 5+3 ☺️

İndirimde yakalayınca almak lazım zaten bana 1 tane yetmişti o zaman
Hadi yaa ben fazla bol sürmüşüm o zaman 2,5 tüp bitirmiştim 😂😂 Yarım kalan kısma da üzülmüştüm ziyan oldu nereme sürsem diye düşünmüştüm doğumdan sonra 🙃 Estetik cerraha para vermek ve acı çekmektense varsın bol bol kremlenelim ama di mi boşver ☺️☺️

Benim de aynısı oluyor arasıra kafam bulanık gibi tansiyon mu düştü acaba diye ölçtüm normal çıktı ilk zamanlar daha çok oluyordu garip bir his evet tam mide bulantısı da değil baş ağrısı da değil değişik bir şey

Hadi yaa ben fazla bol sürmüşüm o zaman 2,5 tüp bitirmiştim 😂😂 Yarım kalan kısma da üzülmüştüm ziyan oldu nereme sürsem diye düşünmüştüm doğumdan sonra 🙃 Estetik cerraha para vermek ve acı çekmektense varsın bol bol kremlenelim ama di mi boşver ☺️☺️
Bilseydin saklardın haha. Ben de bayağı az sürmüşüm demek. İyi ona rağmen çatlamadığıma göre krem iyi demektir👍🏻

Benim de aynısı oluyor arasıra kafam bulanık gibi tansiyon mu düştü acaba diye ölçtüm normal çıktı ilk zamanlar daha çok oluyordu garip bir his evet tam mide bulantısı da değil baş ağrısı da değil değişik bir şey
😊 Hayatımda ilk kez yaşadım cok garip geldi. Buna şükür ♥️

Ne kadar benziyoruz, evlendiğimde 57 idim, düğünden sonra 6 ay içinde 5-6 kg aldım, korunmayı bıraktığım ay da kızıma hamile kaldım 63 ile ve doğuma 78 kg ile girmiştim 😃 aradan 4 sene geçti yaklaşık, şimdi yine 63’üm 😂😂 siz kaç kg almıştınız oğlunuzda ?
Evet yorumunuzu okuyunca kendimi görmüş gibi oldum🥰 15 kg almışsınız çok normal👍🏼 Ben 25 kg aldım 🙈 ama preeaklampsi geçirdim çok fazla ödemim vardı onun da etkisi büyüktü.

Haklısın, bebeğimizin sağlıklı bir şekilde doğması daha önemli canım, bu arada ben ilk gebeliğimde 3.aydan itibaren doktoruma karında çatlak oluşmaması için ne kullanabilirim diye sormuştum , bana o zaman için Lierac diye bir krem önermişti ve o krem sayesinde hiç çatlağım olmadı, bu da ek bilgi olsun 🙃☺️ (yine o kremi kullanıcam nette daha ucuz oluyor ayrıca) Senin ilk gebelik mi canım ?
İlk canım bir aksilik olmazsa.. Ben yağ duymuştum ama garantisi olan bir şey kullanmak isterim, lierac ı kalbini duyar duymaz alacaklarıma not aldım.. Ne güzel ya insanın deneyimli olması..😊

Kızlar günaydın 5+5 deyiz bugün gitmeyi düşünüyorum sizce erken mi kızımda 5+3 de gitmiştim keseyi görmüştük 6+1 de kalp atışı için çağırmıştı doktorumuz

X