2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya sondaydı bende meyveli severim ama sadesi gibi faydalı değiş diye sade içmeye çalışıyorım önünde tadı aşırı kötü geliyor
Evet ya bana da bu aralar sadesi kötü geliyor zor içiyorum diye meyveli içmeye başladım şimdi sadeye dönemiyorum 😅

Şimdiden gözun aydın olsun bende şuara zaman akıp geçse diyorum level atlamak istiyorum sanki uzayınca birşey olacakmış gibi Allah göstermesin tabi sende dogunca rahatlarsın ayağın duzeldi mi şuan nasıl durumun
Çok teşekkür ederim ama doktor iki hafta deyince sok olduk 😅 sağlıkla zamanında gelsin sizlerin ki inşallah 😊 artık tuvalete kendim gidebiliyorum çok şükür ama iyileşmesi için daha uzun bi süre var önümde. Kızım dünyaya geldikten sonra damarın üzerinden ağırlık kalkacağı için daha çabuk iyileşeveğimi söyledi doktorlar bu yüzden erken gelecek dünyaya Rabbim tüm hastalara sifa versin

Çok gecmıs olsun, hurma da bebeğe kg aldıran bişey. Muzda öyle bol protein ile acıgı kapatırsınız. Zaten bu haftalar daha hızlı ve cok kg alıyorlar
Çok teşekkür ederim umarım 2 gün sonra gittiğimde toplamış olur kendini
Çok gecmıs olsun, hurma da bebeğe kg aldıran bişey. Muzda öyle bol protein ile acıgı kapatırsınız. Zaten bu haftalar d

Ben de önümüzdeki sene kpss yi bir daha deniyeceğim sırf Urfa'ya gidebilmek için. Maraş'ta çok yalnızım. Gerçekten ailenin yanında olmak çok güzel. Inşallah hepimiz hayallerimize kavuşuruz 🤲
Ama ben de 18 temmuzum bende yegecim'in üzerine ama bende Maraştaym demek de varmş😄😄 gerci şuan annemin yanında Ankaradaym ama olsun yalnz degilsn maraş konusnda bende aynıym canm :KK66:

Bi onceki kontrolde her sey iyiyse erken cagirmaya gerek duymamistir doktorun
Hem oyle birden surahiyle dökercesine su gelmediyse ki oyle olsa hemen doguma alirlar
Diger turlu azalmasi hemen bitmez merak etme en fazla azalmissa da 35. Haftada tedbirini alirsiniz
Öyle süregiden dokulurcesine mi geliyor su😊hic bilmedigim icin soriyorum. 😊😊🤔bende diyorum su gelsin bekliyelim dese farkedebilr miyim acaba 😊ilk olucagi icin

Üç gündür tansiyon takibi yapıyorum doktor demedi ben kendim yapıyorum tansiyonum normal ama nabzım hep 100 ün üzerinde 103- 107 bugün 119 bir de sabahları ağız kuruluğu yaşıyorum 😟

Gecmis olsun proteini özellikle kirmizi eti arttirin isterseniz. Bunun disinda kasar peyniri ve muz da kilo aldiriyor diyorlar ama kirmizi etin yerini tutmuyor gibi geliyor. Toparlanacaktir bebis
Normalde de çok yerdim kırmızı eti ama bu hafta iyice arttırdım mecbur. Birde gece uykudan uyanıp yoğurt yememi söyledi doktor onu yapıyorum bakalım bugünde et yiyeceğim büyük ihtimalle.

Üç gündür tansiyon takibi yapıyorum doktor demedi ben kendim yapıyorum tansiyonum normal ama nabzım hep 100 ün üzerinde 103- 107 bugün 119 bir de sabahları ağız kuruluğu yaşıyorum 😟
Baş ucuna bur bardak su koymayı denedin mi hiç, benim de vardı odaya yakınıma su koydum artık olmuyor inşallah sanada iyi gelir. Gece en az 3 kez su ve tuvalet için kalkıyorum ona rağmen hiç su içmemiş gibiyim.

ben gazlı içecek normalde de tercih eden biri değilim pek ama eşim alırsa bir iki yudum tadına bakıyorum göz hakkı😂 toplasan 8 ayda bir bardak tadına bakmalarım olmuştur anca😂 ama canın istiyorsa haftda bir iki den zarar geleceğini ben sanmıyorum.. arkadaşlar dondurma yemiyorum filan yazmış ben de ona dur diyemiyorum mesela açık kapalı hepsini yiyorum hemde her gün 😬😬 çok seviyorum napim🤷🏼‍♀️

34+1 de gittim 10 gün sonra çağırdı sonrasında her hafta
Bende öyle 8 aydır neredeyse 3 bardak anca içtim tuttum kendimi artık tutarım doğuma ne kaldı sanki napim 😅 ya evet dondurmaya bende son zamanlar düştüm baya sıcaklardan dolayı çikolata falanda hep götürdüm yani 🤣

Baş ucuna bur bardak su koymayı denedin mi hiç, benim de vardı odaya yakınıma su koydum artık olmuyor inşallah sanada iyi gelir. Gece en az 3 kez su ve tuvalet için kalkıyorum ona rağmen hiç su içmemiş gibiyim.
Başucumda cam şişe ver her tuvalete kalkınca içiyorum

Ayni durumdayim ben de tatlim sabaha kadar tuvaletle su icme arasinda gidip gelmekten dogru duzgun uyuyamiyorum sabaha karsı balkonda falan anca uyuyabiliyorum
O ayaklarimin alti yaniyo ya mahvediyo beni
Ya bu ayak yanması çok kötü . Zaten çok sıcak yaşadığım yer de Urfa iyice sıcak ben geçen şöyle yaptım baya rahatladım. Kovaya soğuk su koydum bileklerime kadar ayağımı içinde beklettim azlıkta sirke damlattım ayaktaki yorgunluğu alıyormuş

X