2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya bu ayak yanması çok kötü . Zaten çok sıcak yaşadığım yer de Urfa iyice sıcak ben geçen şöyle yaptım baya rahatladım. Kovaya soğuk su koydum bileklerime kadar ayağımı içinde beklettim azlıkta sirke damlattım ayaktaki yorgunluğu alıyormuş
Ben de deneyim bakiyim gerci surekli yatiyorim yorgunluk falan yoktur ama serinlerim en azindan

Üç gündür tansiyon takibi yapıyorum doktor demedi ben kendim yapıyorum tansiyonum normal ama nabzım hep 100 ün üzerinde 103- 107 bugün 119 bir de sabahları ağız kuruluğu yaşıyorum 😟
Canim havalar sicak ya nabiz problemi normal eger tansiyonun yuksek degilse
Bi de senin karnin baya yukarda buyudu iyice baski yapiyodur nefes kafesine

Bende öyle 8 aydır neredeyse 3 bardak anca içtim tuttum kendimi artık tutarım doğuma ne kaldı sanki napim 😅 ya evet dondurmaya bende son zamanlar düştüm baya sıcaklardan dolayı çikolata falanda hep götürdüm yani 🤣
Ahahah 😂 bende iyice saldım ya zaten yemek yemek bu sıcaklarda hiç içimden gelmiyor .. abur cubur tarzı çekici duruyor 😂

Siz de sağolun 🥰 Mutlaka söyleyin, geçmiş olsa bile... benimki ilginç bir şekilde kontrole iki gün kala kendiliğinden geçti😮 ben yine de doktoruma söyledim ama ilaç falan yazmadı. Tekrarlarsa telefonla arayıp söylemeyi düşünüyorum çünkü bu kez araya bayram tatili girmişti. Umarım tekrarlamaz. Sanırım doktorlar bizim kadar önemsemiyorlar...🤔
Cuma günü kontrolüm vardı, memlekete geldim doğum için, ilk defa gideceğim doktor ilgili mi olacak diye endişelenirken çok ilgili biri çıktı. Yeşil akıntıyı söyledim çok onemsedi,kendi doktorum hormonlardan deyip tedavi vermemişti, bu doktor tedavi olması lazım dedi, biteral diye üç günlük bir fitil verdi. Fitil bitti bugün, Sanırım faydasını göreceğim inşallah. Akıntı azaldı rengi de açıldı. İnşallah düzelmiştir canım 🤲🏻

Kızlar merhaba o kadar uzun zaman oldu ki buraya girmeyeli ne kadar çok şey olmuştur kim bilir. Benden haberler pekte iyi değil gibi, Çarşamba günü gittim doktora bebek normalden 2 hafta geride dedi :KK43: hatta ilk oğlumu sordu kaç kilo doğdu diye 3.710 deyince oooo şişko doğmuş dedi :)))) ama bunu anlamadım ben Haziranın son haftası çok büyük bir enfeksiyon geçirdim ve bu durumda asla birşey yiyemedim tek yediğim şey Tarhana çorbası idi o dönem 2 - 3 kiloda verdim şuana kadar aldığım toplam kilo 4.700 bu hafta bol proteinli beslenip Çarşamba tekrar gideceğim bakalım düzelme olmuş mu diye.

Birde sıcaktan mide bulantısı yaşayıp içine fenalık hissi gelen oluyor mu?

.
Benim aşırı sıcak olduğu günler iştah kesikliği ve bulantım oluyor 33.cü haftadayım..normalde yok..

Benim aşırı sıcak olduğu günler iştah kesikliği ve bulantım oluyor 33.cü haftadayım..normalde yok..
Benimde normalde yok ama çok sıcakta dediğin gibi mide bulantısı oluyor ve içine fenalık geliyor sanki biri beni boğuyor gibi bayılacakmışım gibi anlatamıyorum da

Selam kızlar. Öğretmen olanlar 32.hafta için raporu çalışabilir mi çalışamaz olarak mı aldılar? Bir de bu raporu sadece idareye veriyoruz sanırım değil mi. Farklı bir doktora gittim de mutlaka 32 de rapor al dedi sonra sistemde sorun olabiliyor tarzı bir şeyler söyledi de bilemedim idarem de konuyu çok bilmiyor sadece 32. haftayı gösterir bir rapor al dedi bana idarem

İçmek için değil açıkta dursun oda yumuşasın diye. Ben öyle koydum bir tane resmen her gün azalıyor buharlaşıp.
Bunu ben de yapsam iyi olur sanırım. Hem burnum tıkalı, hem genzim dolu. Sabahlari duraklarım, ağzım kuru uyanıyorum. Soğuk buhar makinesi de var gerçi evde. Olmadı onu da çıkarayım. Belki fayda eder.

Bunu ben de yapsam iyi olur sanırım. Hem burnum tıkalı, hem genzim dolu. Sabahlari duraklarım, ağzım kuru uyanıyorum. Soğuk buhar makinesi de var gerçi evde. Olmadı onu da çıkarayım. Belki fayda eder.
Inşallah iyi gelir bana çok iyi geldi artık hiç kurumuyor. Buhar makinesi de iyi fikir umarım fayda eder zor durum gerçekten ya sıcaktan ne yapacağımızı şaşırdık.

X