2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende şaşırdım valla korkttum biran ama çok şükür kadın doğum doktorum bir şey demediği için endişelenmeyeyim
Öyle canım, yaşlı teyzeler yapar ya hani, gözüyle süzüp bebeğin kilosu, cinsiyeti hakkında yorum. Onun gibi olmus bu doktorunki de. Ayda bir, artık iki haftada bir kontrole gidiyoruz. Endişelenme hiç

Merhabalar. Sezeryan olmayı planlıyorum. Doğum için günü ne zaman veriyorlar? Tecrübeli anneler bilirler diye düşünüyorum bugün tam 33 haftalık oldu haftaya kontrole gidicem de gün verirler diyen oldu nasıl oluyor merak ettim.

Merhaba 36. Haftada veriliyor gün. Acil bir durum yok ise ciğerleri gelişsin diye 38-39 haftada sezeryan olunuyor.

Henuz yaklaşık bir tarih verir doktorunuz. Erken tam günü için bana hafta olarak ağustosun son haftası dedi, başı sonu bebeğin gidişatina göre yaklaşınca karar veririz dedi

Canım çok geçmiş olsun ya. İnşallah geçici bir durumdur ve hemen atlatırsın dua edicem bol bol sizin için. Şimdi nasılsın peki

Reflü yatağı bende aldım özellikle geceleri onda uyutmayı düşünüyorum içim rahat etsin diye
Ben iki tane aldım biri Bim deki reflü yatağı beşiğin içine koydum orda sürekli duracak biri de sevibebe nin şu beybinest gibi olan reflü yatağı onu da salonda yanımızda falan yatırmak bir yere gittiğimizde içinde yatırmak için kullanacağım

Doğru diyorsun rahatladım valla çok sağol

Yaaaa nezamandan sonra sıklaşıyor acaba kontrol. Biri 34 diyor biri 36 merak ettim

Aaayyy çok sevindim ya yalnız olmadığıma bn halimden çok memnunum hafif oluyorum

Yaaaa nezamandan sonra sıklaşıyor acaba kontrol. Biri 34 diyor biri 36 merak ettim
Benim 34ten sonra dedi doktorum. 2 hafta önce gitmiştim 2 hafta kaldı bakalım 3 haftada bir mi olacak 2 haftada bir mi onu gidince öğreneceğim

Sabah gittim, açılır açılmaz hem de. Banyo küveti ve kovası alacaktım, katlanır olanlardan. Bim de çok hesaplıydı. Her mağazaya sadece 1 tane geliyormuş meğer, benden önce biri aldı. Maşrapa alabildim ben de

Kızlar ben her ay endokrin kontrolüme gidiyorum. Doktor bebeğin kilosunda problemmi var dedi. Hayır ne oldu dedim. Göbeğin küçük dedi. Bu durumun sebebi ne acaba başına gelen var mı?
Ne alakası var ne salak doktormuş yaa böylemi söyleyp ifade edilir! Iç karnın byuk olAbilir önemli olan karın büyuklüğü degil çocugun gelişimidr

Ben de aldım küvet kova maşrapa. Katlanır istiyordum ilk gittiğim bimde buldum şans işte. Gerçekten dışa göre çok uygun. Bir 100 lira fark etti. Ya ben de şunur soracağım. Nevresim takımı almayacağım. Hem 1 yaşına kadar yastık kullanmayacağım. Hem Yorgan da sermez. Sadece aldığımız anne yanı beşiğin içine lastikli çarşaf alacağım. Sizler de öyle mi yaptınız. Üstüne de penye battaniye örterim

Benim eşim dediğiniz gibi yapmayı söylüyordu ben aldım bimde ki takımı ne olur ne olmaz fiyatı uygundu

Teşekkür ederim ya ishal ağrısı cok oluyo araya kasılma da giriyor iste nasil bişey anlamadım
Çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin geçen gece beni de uykudan uyandırdı bu kasılmalar. Gerçekten acı verici ama neyse ki bir kaş saate geçtiKendimi ev temizliğine vermiştim, ondan olduğunu düşünüyorum ve bu aylarda kendimize daha çok dikkat etmemiz gerekiyor galiba... dilerim kolayca atlatırsınız ve sağlıcakla taburcu olursunuz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…