2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benimde hiç istifrta etmemistim 30 larda başladı ara sıra oluyor cnm. Endişe etme bence yinede sen bilirsin. Midem herşeyi kaldırır normalde ama bu haftalardan sonra ne yesem bazen yanıyor

Kızlar bisey sorucam ya gerçi annelerimizden faydalanizcaz bu dönemde ama.
1- Internette bebegi düz zemine yatırım yastık koymayın deniyor kaç ay yastık koymuycaz bilen var mi
2- kundak kaç ay yapılmalı ilk zamanlar yapıcaz sanırım ama kaç aya kadar yapılmalı??

Benimde hiç istifrta etmemistim 30 larda başladı ara sıra oluyor cnm. Endişe etme bence yinede sen bilirsin. Midem herşeyi kaldırır normalde ama bu haftalardan sonra ne yesem bazen yanıyor
Bende herşeyi yerdim, birden bire mideme biseyler oldu. İns çok uzun sürmez teşekkürler canim

Kızlar suan hastanedeyim yatış verildi aksam ishaldim geceye dogru ishal agrilarim arttı ve karın sertlesmesi de sıklaştı diye hastaneye geldik acile. Hemen karından usg baktı bebekte ve rahim ağzında sorun yoktu. Nst bağlandı ve 3 kere falan 40lara çıktı, serum verildi duzelmesi umuduyla, serumdan önce bi güzel kustum berbatti, serumdan sonraki nst de düzelme yoktu, kendi doktorumla görüştüler ve yatış kararı alındı. Yine nst bağlıyım yaklaşık 40 dkdır falan bir kere 60a ve bir iki kere de 40a çıktı. 3 tane ağızdan ilac verdiler ağrıların azalmasi için. Biraz daha iyi dedi nst icin hemsire. Sanci aralıklari açılmış daha da ilaclar etki gösterecektir dedi. Bide ciger geliştirici iğne yaptı her ihtimale karşı cok korkuyorum kızlar yaa 9 gibi doktorum gelcek bakalim ne dicek dua edin nolur

Canım çok geçmiş olsun. Inşallah sorun olmaz. Nst yi hiç bilmediğim için soruyorum, 40, 60 çok mu yüksek? Doktorun görünce bizi haberdar et lütfen.

Canım çok geçmiş olsun. Inşallah sorun olmaz. Nst yi hiç bilmediğim için soruyorum, 40, 60 çok mu yüksek? Doktorun görünce bizi haberdar et lütfen.
40 ve üzeri 3 kere düzenli araliklarla olmasi pek istenmeyen bi durummus canım nst 20-25 dk sürüyor bu süre içinde yani. Doktor yeni geldi gitti şükür sancilarin gecmis dedi nst düzgün ama 3 ilaçtan sonra tabi. İshal de tetiklemis olabilir dedi. Nst bittikten sonra doktorun yanına ultrasona incez bakalim

Geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin İshal ,kusma salgını var ona mı yakalandın acaba? Bu aralar çevreden çok duyuyorum.

Çok geçmiş olsun canim. İns ilaclar iyi gelirde eve dönersin

Evet canım 2 yaşa kadar yastık önerilmiyor omurga gelişimi için, şimdi büyükler biz sizi yastıkla büyüttük bak bişey oldu mu derler ama olmadığını da bilmiyoruz başlarda yastık koyulmuyor ama özellikle kusan bebek olursa reflü yatağı tarzı birşey öneririm. (anne yani besiklerde baş kaldırma yapılabiliyor)
Kundak hiç yapmadım fikrim yok, yarım kundak diye duymuştum

Geçmiş olsun canım, ishalden belki de sertlesmelerin arttı zaten daha iyiye gidiyormussun kısa sürede toparlaman dileği ile

Canım çok geçmiş olsun.. inşallah daha da toparlanırsın Güzrl haberlerini bekliyoruz

Kızlar az önce masa da otururken böyle göğsümün altından karnıma yayılan bir sancı ağrı acı adını koyamıyorum direk koltuga yattım. Sonra o acı belime sırtıma geçti karnımla beraber ağlayacaktım.. 1 dakika ya geçtiler ama yani çok değişikti acı vericiydi. Yalancı sancı bu oluyor sanırım eğer buysa cidden can yakıcı

Geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin İshal ,kusma salgını var ona mı yakalandın acaba? Bu aralar çevreden çok duyuyorum.
Cok teşekkür ederim canım. Doktor da salgin var dedi ishal sancıları bu kasilmalari tetiklemistir dedi. Bide biraz enfeksiyonum yüksek çıkmış antibiyotik baslancak yarına kadar buradayız takip edecek ve alttan rahim ağzı uzunluğu ölçüp öyle taburcu edecekmis ins sorun görmezse. Normal usg de sorun görmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…