2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Allah allah çok şaşırdım. Oğlumda suyum sızarak gelmişti. Doktor sancıları durdurup ciğer geliştiriciyi yaptı. Keşke başka bir doktora daha sorabilseniz. Iki farklı görüş daha iyi olur sanki. Sen yine de içini ferah tut. Dinlen ve havuç ,nâr suyunu iç. Belki de fayda eder inşallah. Bilemeyiz ki.

Canim uzulme önemli olan gelişimini tamamlasin kilosunu dışarıda da alır. Asıl bundan sonra alacak zaten her kontrolde 200-300 alacak inanamayacaksın. Sağlıcakla gelsin

En az 10 arkadasiyla gorustu sabahtan beri aramadigi kimse kalmadi ufff sen evde oturunca sozunun hukmu olmuyo dur bakalim ben baski yapiyorum valla oglumda da etken dogunca yaptirtmamisti

En az 10 arkadasiyla gorustu sabahtan beri aramadigi kimse kalmadi ufff sen evde oturunca sozunun hukmu olmuyo dur bakalim ben baski yapiyorum valla oglumda da etken dogunca yaptirtmamisti
Eşin kendisi demi doktor canım? O kadar kişiye sorunca elbet vardır bir bildikleri. Sen kendini strese sokma uzat ayaklarını dinlen. Bizim minnoşlar aceleciler biraz. Mecbur istirahat edeceğiz. Dualarımdasın.

olsun canm sağlıgı yerinde olsun biraz kilosu düşuk olsun o açığı kapatrsn diyabetin olduğu icn mecbur dikkat etmen gerekiyor düsük kilodadoğsa bile sonrasda istediğin kiloya ulaşŕ yeterki saglıkla dogum yapalm

Çok geçmiş olsun içini ferah tut Allah’a emanet inşallah vaktinde sağlıcakla gelir. Aklıma bir şey geldi . Şekerli meyve yemeyin suyu artırıyor demişlerdi karpuz kavun üzüm çok şekerli Ya belki biraz artırsan faydası olur diye düşündüm. Su artarsa içerde tutmak da kolaylaşır . Tamamen iç güdüsel söylüyorum belki işe yarar
Moralini yüksek tut ve dinlen Allah’a emanet ol

Bozma moralini. Eğer şekerin varsa karbonhidrat yerine doğal yollardan tamamla kaloriyi. Mesela zeytinyağını salataya Fazla koy. Yumurtayı bol tereyağlı yap. Ceviz çok yağlıdır kavrulmamış badem fındık ve kabak çekirdeği içi. Çok iyi gelecektir . Dene istersen

İnsani pimpiriklendiriyorlar valla yoksa ben de kendi yapabildiğim çerçevede hareketten yanayım, bilemiyor ancak insan doğrusu nedir

Doğru yapıyorsun canım, ben eşimle birlikte yürümek istiyorum o da sabahları uyuyor geç yatıp geç kalkıyor bu yüzden akşam saatlerinde yürüyoruz ben gece şişkinlikten sıcaktan ve tuvalete kalkmaktan doğru düzgün uykumu alamıyorum halsızliğim kalitesiz uyku ve sıcaktan herhalde yine de doktora söyleyeceğim B12 ye bir baksın

Selam kizlar +5 le yola devam bebegim 2.300gr olmus
Bebegin hic suyu kalmamis
Hareketsiz yatmam gerekiyomus bir gun bile icerde tutsak kardır dedi daha ciger gelisimi yok yavrumun cok korktum
Umarım 1-2 hafta daha tutarız bebişi. Hemen moral bozmayalım ancak herkese ciğer geliştirici iğne vuruluyor. Kötü bir şeyse neden vuruyorlar ki

Proteine ağırlık verebilirseniz katkısı olur diye düşünüyorum. 2 aydır protein delisi oldum ben de bebek büyüsün diye daha büyük sorunlar olmasın. Bunlar çözülür. Bebişimin yüzünü ben de hiç görmedim, burun göz ayrı ayrı görebildik son 3 haftaya kadar da dönebilir ilk doğumsa doktorumun dediğine göre.

selamlar, gecmiste konusulduysa ve kacirdiysam kusura bakmayin, elektrikli pompa aldiniz mi? ben calistigim icin dogum zamani degilse bile sonrasinda gerekli olacak. sessiz, elektriksiz de calisabilen iyi pompa oneriniz var mi? tesekkurler
Ben wee nin pompasını aldım şarjlı özellikleri çok iyi yorumlarında herkes memnundu

Eklentiler

• IMG_20210728_190305.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 25
Selam kizlar +5 le yola devam bebegim 2.300gr olmus
Bebegin hic suyu kalmamis
Hareketsiz yatmam gerekiyomus bir gun bile icerde tutsak kardır dedi daha ciger gelisimi yok yavrumun cok korktum
İnşallah iki hafta sabreder sağlıkla gelir kuzum sen yine de havuç nar suyu iç dinlen canım Allah yardımcımız olsun

Umarım 1-2 hafta daha tutarız bebişi. Hemen moral bozmayalım ancak herkese ciğer geliştirici iğne vuruluyor. Kötü bir şeyse neden vuruyorlar ki
Ya ben anlamiyorum inanki kuzu ayni seyi ben de dedim sen anlamazsin dedi susturdu beni kotu bisi degilmis ama vurulmamasini tercih ediyomus ta neymiste sinir bozucu seyler dur bakalimbelki degisir fikri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…