2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bugün canım 200 :) hafta içi yine bir iki kan vereyim içim rahat etmeyecek... Çok geçmiş olsun canım bir an önce inşallah sağlıklı bir şekilde 2.bebeğine kavuşursun.
Tamam canim için rahat etmezse 2 gun sonra yine ver. Endiselenecek bir durumun yok ama. Dedigim gibi önemli olan degerin düşük olması değil. Benimki gününe göre düşüktü. 2 günde olmasi gereken şey 10 günde oldu. Insallah sağlıklı olsunlar da hayırlı zamanda olsun canim. Cok sagol

Canim benim inanki seninde guzelki hisler geciyor insanaburda arkadas kardes olduk birbirimize tabiki destek olucazkendine coookkk iyi bak
Sagol canim siz de kendinize ve bebislerunize iyi bakin. Endişeniz sorun varsa yazabilirsin hatırladığım kadarıyla yardımcı olurum zaten hepsi doğal süreç, ağrılar bulantilar her şey. Saglikli hayirli doğumlar dilerim. ❤

Evet evet öyle sanırım inşaAllah kısa sürer yaşayanları görünce daha bi iyi hissettim kendimi

Canim benim inanki seninde guzelki hisler geciyor insanaburda arkadas kardes olduk birbirimize tabiki destek olucazkendine coookkk iyi bak
Kagidin fotoğrafını çekmişim kaybolmasin diye canim bunu saglik ocagi yazdı. Onlar da takip ediyorlar. Zaten doktor da söylüyor ve cagiriyor ama, toplu halde yazmasi cok iyi. Hani ne nasıl olacak bilmiyoruz gibi bisey demiştin sanki. Atayim dedim. Bu islemler dışında gebelik sağlıklı ise başka hiçbir şey yapılmıyor. Bana doktorum ikili testi yapmisti, sorun çıkmayınca 3luye gerek yok demisti mesela. Hani bebekte down sendromu vs var mi diye. Bana saglik ocağındaki de 2liyi yaptırma 3luyu yaptırsan yeter dedi, daha ayrıntılı sanirim. Ha hepsini yaptıran da var. Doktorun ne uygun görürse yeter. Normalde özele gittim hep, bu testler için devlete gonderiyolar, ücretsiz hepsi. Yapılıyor yani onda da haberiniz olsun bosa para vermeyin. Siz bilirsiniz tabi. tekrardan görüşmek üzere.

Eklentiler

• 20210116_183446.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 97
Canim benim nasilda dusuncelisin cok tesekkurler aynn brnim bilgim yok cok fazla ilk gebelik olunca iyiki warsin

Kızlar acildeyim şu an, bana dua edin. Eşim başka şehirde kanamam ve ağrım oldu çok korktum kırmızıydı ve adet gibiydi. İlk gebeliğimde de kalp atışı olmadığından kürtaj olmuştum, bu ikinci yine kaybedersem naparım

Allah’ın izniyle hiçbirşey olmayacak canım merak etme sağ sağlim evine dönersin dua et

Arkadasim naptin nasilsin, merak ettim seni, insallah bisi olmaz haber ver bizede dualar senin icin suan

2021 mayıs annelerinde de beraberdik ama ikimiz de düşük yaptık. Şimdi yine aynıyız inşallah sağlıkla kucağımıza alırız yavrularımızı..

Kızlar merhaba geçtimiz pazartesi gitmiştim doktora vajinal baktı bebeği gördük kalp atışınıda dinledik şükür. Merak ettiğim 6. Haftada kese boyutu kaç olur normalde. Bir de cinsiyet tahmininiz var mı merak işte vajinal baktı

Eklentiler

• EEA3273F-1976-48BE-BC2B-79166E8D69CC.jpeg
    121,2 KB · Görüntüleme: 88
Ogretmenim bebek boyutu 4,77 kese boyu onemli deil sanirsam

Şuan nasılsın umarım bebek de sende iyisindir duam ikinize

Allah yardımcın olsun. Rabbim bebeğini korusun

Hiç anlamam ama erkek gibi hissetim bu ultrason kaçıncı haftada çekilmiş maşallah bu arada Rabbim tamamına erdirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…