2021 Aralık Anneleri

Yok cnm sikinca mi geldi kendiligindenmi dr a bir sor bakalim cnm ne dicek
Sabah uyandigimda tshirtum de islaklik vardi gun icinde de az az geldi cnm netten baktim 4aydan sonra bir sivi gelebiliyor diyor ama hani 2. hamileligi faln olanlrda vardir belki diye burdan da yazayim dedim canim bayram ustu doktoru da rahatsiz etmeyeyim dedim

Bende hamileligimin basinda zona gecirmistim cok kotu tetenozda da cok kararsizim oglumda bi sorun yasamamistim

Gogsunden sivi gelen yok mu ben disinda acaba
Ben de şöyle bişey oldu. Göğüs ucu çevresinde ve ucunda çok az sarı bi kalıntı oldu bi süre. Ne olduğunu anlayamadım sanki bişey sızmış kurumuş gibi. O ara sütyenler küçük gelmeye başlamıştı büyük sütyenler aldım, kesildi. Sütyenin sıkması uyarıcı etki mi yaptı acaba diyorum.

Benim hamileliğin sonlara doğru bayagi ıslak olurdu sabah kalkınca. Şimdilik bişey yok.

Bende hamileligimin basinda zona gecirmistim cok kotu tetenozda da cok kararsizim oglumda bi sorun yasamamistim
Zona çok fena bisey araba çarpmışa dönmüştü yüzüm. Yüzümün sağ tarafında şakakta çıkmıştı. Yüzümün yarısı şişti günlerce ağrıdan mahvoldum. Sonra da çocuklara geçti su çiçeği virüsü olduğu için zona. 2 hafta kadar da onlar çekti şükür hafif geçirdiler ama. Ondan sonra da dediğim sıkıntılar oldu. Resmen hayatımın dönüm noktası oldu o sıralar herşey üst üste geldi ve ben ondan beri çok yıpranmış hissediyorum kendimi

Anladm canim sanirim benim boyle devam edecek internetten baktim buradan da daha onceki haftalarda da baslayanlar varmis korkulacak birsyw yok sanirim

Arkadaslar ben 8. 9.hafta falandi kasiklarimda gozum seyiriyor gibi tik tik tik cok net hissettim cok erkendi yani imkansiz diyorlardi ama vallahi oldu sonra bu ara ara oluyordu ve artik hic olmuyor benim biraz geriden geliyordu suan hesabima gore 17+3teyiz ama hic hareket yok hic bisey hissetmiyorum bi anormallik mi var acaba

Canım 8 9 haftada gerçekten mümkün değil bebek 2 gram ve suyun içinde yeri de bol o haftada.

Benim sirtimda cikmisti cok sukur ogluma gecmedi

8-9. Haftalarda insan şeklini bile almış olmuyor henüz ki rahim duvarına vuracak da hissedilecek :)
Erken bir tarih şu anda hissetmek için 2-3 hafta sonra rahat hissetmeye başlarsınız

Ben sanırım hissetmiyorum hareket ya
Şişmanlarda erken olmuyormuş zaten
Kesin yanlış şeyi yordum ona
Çünkü 2 gündür tık yok mesela
Kız bende tontişim 80le gebe kaldım 84üm şuan ama hissediyorum 2. Gebeliğim olduğu için daha erken hissetmiş olabilirim ama 16da pıt pıt şeklindeydi şuan baya kıpraşıyor içerde

Ankara Prof.Dr. Tamer Mungan, ben şuan onun takibindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…