2021 Aralık Anneleri

Kızlar bebişi göbek deliğinizin neresinde hissediyorsunuz ben bazen çok hareket ettiğimde baya yukarılarda hissediyorum ama bu haftalarda o kadar yukarı çıkar mı ki

Kızlar bebişi göbek deliğinizin neresinde hissediyorsunuz ben bazen çok hareket ettiğimde baya yukarılarda hissediyorum ama bu haftalarda o kadar yukarı çıkar mı ki
Valla bazen sağ göğsümün altı kaburgamda gibi geceleri özellikle sağa sola dönemiyorum
Diğer zaman göbek çevresi

Ayy bende öyle hissediyorum işte özellikle biraz fazla hareket ettiğim zamanlar. Diğer zamanlar aşağıda
Genelde geve öyle oluyor uyuyamıyorum nefes zor alıyorum diyorum kızım durdun durdun gece halaya durdun

8-9. Haftalarda insan şeklini bile almış olmuyor henüz ki rahim duvarına vuracak da hissedilecek :)
Erken bir tarih şu anda hissetmek için 2-3 hafta sonra rahat hissetmeye başlarsınız
Ya zaten demiyorum hareketiydi eliydi ayagiydi diyorum ki o seyirme gibi olan sey o zaman oldu valla ama adi ne buna ne denir bilmiyorum...ben sadece suan hic olmuyor herkes hissetigini yaziyor bende hic olmuyor demek istemistim

Çıkıyor ama kasıklarda daha çok hissediyorum ve kendi açıklamam da şu alt taraf daha esnedi büyüdü üstler daha sıkı.

He şimdi anladım canım pardon. Karın kasların sıki diye filan demek ki canım.
Bende korkuyorum valla ya herkes hissediyor tarif ediyor nasil oldugunu iste cikolata yedik oldu karnimin ustune uzandim oldu diyolar hepsini denedim bende bisey yok dedim acile falan mi gitsem 2 3 gundur bunu kendime sorun ettim yatakta donup duruyorum hareket etsin diye

Bana hep 20.haftadan sonra dediler ben de 16 sonrası çok nadir çok hafif emin olamadığım şeyler hissettim. Ama bir kaç gündür eminim. Bir kaç gün öncesi bile net değildi.

Sıcaktan benim koca evi geziyo zaten. Tek yatıyom gibi.
Yok anam bnm ki üstünü sarıyor utanmasa battaniye örtecek hiç sıcak rahatsız etmiyor bn zaten önceden menepozlu gibiydim yanardım şimdide daha fazla birde gece bnm üstünü örtüyor bebek üşürmüş çıldırcammm

Benimkide devamlı üstünü örter öyle alışmış bide azcık esse kalkar camı kapıyı kapatır ben fenalardayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…