2021 Aralık Anneleri

Benimkide devamlı üstünü örter öyle alışmış bide azcık esse kalkar camı kapıyı kapatır ben fenalardayım
Demek bi bnmki öyle değilmiş aynı aynı geçen cam açtım hapşırdı beni hasta ettin diye 3 gün söylendi

Gogsunden sivi gelen yok mu ben disinda acaba

Ben varım canım yaklaşık 1 aydır geliyor en son kontrolümde söylemiştim doktora biraz erken başlamış ama normal süt kanalların açılmaya başlamış dedi. Süt gelecek mi diye göğsünle oynama sıkma diye uyardı sadece

Kızlar bebişi göbek deliğinizin neresinde hissediyorsunuz ben bazen çok hareket ettiğimde baya yukarılarda hissediyorum ama bu haftalarda o kadar yukarı çıkar mı ki
Ben gobek deligimle aynı hizada sağda hissediyorum çoğunlukla bazende kasiklarima vuruyor gibi hissediyorum

Endiselenme canım senin haftanda iken ben hıc hissetmiyordum aramızda üç hafta var sanırım daha yeni yeni hissediyorum o da günde bir kaç kez sürekli de degil

Son 2-3 gündür aşırı sıcak değil mi kızlar daha bunun bir de ağustosu var şöyle bi gözümü açsam da Eylül Ekim olsa
Aynen çok sıcak sürekli su içiyorum bende sıcaklarda yemek de yenmiyor bir buçuk Kilo vermişim umarım bebeğin gelisimi etkilenmez bayramdan sonra kontrolum var

Benim ayaklar davul şu son sıcaklarda 3 gündür. Memlekette Düzce'deyiz. Inanılmaz. Zaten ayak yanmaları başlamıştı sandalet almistım her yerden cırtlı iyi ki almışım

Benim ayaklar davul şu son sıcaklarda 3 gündür. Memlekette Düzce'deyiz. Inanılmaz. Zaten ayak yanmaları başlamıştı sandalet almistım her yerden cırtlı iyi ki almışım
Çok iyi yapmışsın bende büyük ayakkabı aldım dışarı çıkıyorum 1 saat ayakta kalsam ayakkabı sıkmaya başlıyor çok tuzlu da yemiyorum ama oluyor yine de ellerimde aşırı şişiyor benim

Ay tamam canim tesekkurler neden erken acilirmis acaba sut kanallariee her gun gelio mu peki canim

Ellerim başlamadı henüz. Tuzdan değil bence de benimki de sıcaktan ya. Hatta sağ ayak daha şişikti sanki tuhaf. Sağlıcakla gelsinler inşallah ben bu değişimlere filan bu zamana gelebildik demek ki çok şükür diyerek seviniyorum hep.

Öyle gerçekten her gün vücudumuzda farklı şeyler deneyimlenmek bana da müthiş geliyor şükürler olsun ne kaygılarla geldik bu günlere

Bende olmasammi diye cok kararsizim.dogumu devlette dusunuyorum sezaryen olacam oglumda vurulmustum bise olmadi bunda hic olasim yok
bende 4 doz vurunmustum. 3ü hamileyken. 4.bebekle birlikte. bide ebe tam 1 yil sonra gelcen son dozu vurcaz demisti ama o dozu unuttum sonradan da gitmedim. yani ben de 2019 yazinda oldum son dozu. oyuzden bunda olmayim bide boyle gelisimine bakalm dedim. illaki dogrudan alakasi yoktur cogu insan tetanoz aşısı vurundugu halde gelisimi surekli onde gidebiliyo bebegin ama benim iicmden gelmedi nedense tekrardan yakın zamanda vurunmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…