2021 Aralık Anneleri

merhaba öncelıkle herkese sağlıklı doğumlar dilerım arkadaşlar
rabbım sağıkla kucagımza alamayı nasıp etsın

24 yaşındayım
tahmını dogum tarihi 14 aralık
izmir
kız :)

Arkadaşlar merhaba. Bugün doktorum bebeğimin göbek çevresi ölçümlerinin iki hafta önden gittiğini suyumun da fazla olduğu bu yüzden takip edilmesi gerektiğini söyledi. Anamoli olabilirmiş. Detaylı ultrasonda netleşir dedi. Ankara da bildiğiniz güvenilir iyi bir perinatalog var mı?

Perintolog için Ankara’ da prof . Dr. Murat Sönmezer
İstanbul için de koşuyolu medipolde Hakan Şefik Apaydın var ikisi de alanında çok iyidir.

Hayat kurtarici ben rahat ettim tavsiye ederim. Annem dikti benimkini biraz irice olmus cok rahat

Kızlar doktor değiştirmekten bahsedilmiş ben pazar günü bir sıkıntı yaşadım okuyanlar hatırlar. Serum içine alerji ilacı konulmuştu 2 gün uyuyamadım mahvoldum. Pazar günü doktora çekinerek mesaj attım acil bi durumsa acile gideyim diye çok kötü olduğumu ilacı hamilelerin kullanmaması gerektiği yazdığını da yazdım. Salı günü oldu hala cevap gelecek. O arada ben ölsem kimsenin umurunda değil. Dün toparladım çok şükür ki biraz uyuyabildim de. Dr doçent diye tercih etmiştim yorumları da çok iyiydi ama eşim hiç sevmemişti doktoru. Simdi bu muameleyi yapınca ben de soğudum. Başka doktora geçeyim değil mi insan iki satir olsun yazar, sakıncası yoksa bile sakinleştirir. Çok moralim bozuldu zaten kötüyüm bulantilar geçmek bilmiyor bir de bunlar geldi başıma Sizin de fikrinizi almak istedim.

Ben devlet hastanesine gidiyorum. Doktora instagramdan yazsam aninda donus yapiyor. Bence degistirin.

Kesinlikle değiştir benim kanamam olmuştu akşam 8 civari doktoruma yazmıştım hemen acile gel nöbetçi doktor baksın demişti bende gittim geldim dönüş yapmadım gece 12 de bana yazdı naptin gittin mi acile diye böyle doktorlar varken bence diğerlerine gitmeye gerek yok.

Cok gecmis olsun acil durumlarda ulasilamayan bir doktorsa bence de degissen daha iyi olur canim insallah iyi bir doktora rastgelirsin

canim hemen telaşa kapışılan genelde bebeğin iri oluşu ve şu fazlalığı gebelik seferinden dolayıdır istersen bi açlık tokluk bktir

zaten docentler prof lar çok egoludur bence değiştir.senindemi var bulantilar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…