2021 Aralık Anneleri

Detaylıya gidicem prof a sorim senin için 30 temmuzu bekle bn olmayı düşünmüyorum. Oldum antikorum yeni bitti ama
Detaylıya ben de profesöre gideceğim de sanki o sadece detaylo yapıp gidiyoe gibi kabul ettim niyeyse
Sen de sor ben de sorayım bari
Belki bu sefer aynı cevap çıkar
Benim de ağustosub ilk haftası detaylım

Detayli renkli guzel olur ben de oyle yaptircam nasipse kendi klinigimde yaa bir arkdsm yaptirmis renksiz ama yine de burnunu falan cekmisler kime benzedigi cok net belli oluyor cok tatliskalkik burundu
Sana bi şey diyeyim mi
Bence bizimkinin de kime benzediği belli oluyor artık
Bu son kontrolde yüzünün resmini vermişti

Detaylıya ben de profesöre gideceğim de sanki o sadece detaylo yapıp gidiyoe gibi kabul ettim niyeyse
Sen de sor ben de sorayım bari
Belki bu sefer aynı cevap çıkar
Benim de ağustosub ilk haftası detaylım
Sen olmak istiyon sanırım kendi dr ne diyorsa onu yap bn onay versene yapmıcam ki sormadım da doğum sonrası inşallah

Sen olmak istiyon sanırım kendi dr ne diyorsa onu yap bn onay versene yapmıcam ki sormadım da doğum sonrası inşallah
İki doktora gittim
İkisi de farklı söyledi
İkisinin de açıklamaları ikna ediciydi
O yüzden tereddüte düştüm
İkisi aynı deseydi koşa koşa gidecektim
Gün sayıyordum

Kızlar bugün devlet hastanesine gittim, özeldeki doktorum erkek demişti ama devlette ki kıza benziyor sanki dedi göremiyorum bizim makineler biraz sıkıntı iki boyutlu dedi , üçlü tarama testine bari para vermeyim diye devlette yaptırdım kan aldılar sistem bozukmuş kan için saatlerce bekledik ayrıca doktor karnıma o kadar çok bastırdı ki eve geldiğimden beri kasıklarım sanki çatlayacak ağrıdan Devlet hastanesine karşı fobim oluştu resmen, sürekli azarlayan hemşireleri gördükçe

Yani memnun kalanlar vardir belki ama ben de pek gidesim gelmiyor. Cinsiyet kendi dr un kesin mi demisti kac haftalikken?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…