2021 Aralık Anneleri

Bazen ben de yapiom ya kim alcak diye simdi usenip
Cnm da gerçi bişi çekmiyor ne varsa onu yiyorum ne masrafsız kadınım daha dün dedim eşime şanslısın gece uykun bölünmüyor diyorum kışın olup yazın olmayan bi yiyecek Varmı seni yollayımm

Cnm da gerçi bişi çekmiyor ne varsa onu yiyorum ne masrafsız kadınım daha dün dedim eşime şanslısın gece uykun bölünmüyor diyorum kışın olup yazın olmayan bi yiyecek Varmı seni yollayımm
Portakal mi ne var kiz bilmiomkivalla ben de masrafsizim hazir bisi solim ne solim diyor hicbirsey haha canim hamurdan baska bisi cekmiyo he birde maras dondurma

Portakal mi ne var kiz bilmiomkivalla ben de masrafsizim hazir bisi solim ne solim diyor hicbirsey haha canim hamurdan baska bisi cekmiyo he birde maras dondurma
Daha dün market doluydu kız portakal bnm de hamur istiyor ama şişiriyor hamurişini de hiç beceremem yazın da sebze ve salatadan başka yenilmiyor ki

Aynen bulanti gecti ama agzimin tadi cok degisti cogu seyi istemiyorum tatli bayilirim normalde :)ye eksiyi dogru cikti bizde demekki
Bnm oğlumda da aynıydım ikisi arasında hiç fark yok desem ne bulantı ne aşerme bi oğlumda karpuzdan tiksinmiştim hala çok yiyemem yazıyorlar kız da şöyle erkekde böyle bnm ikisde aynı değişen yok

Bnm oğlumda da aynıydım ikisi arasında hiç fark yok desem ne bulantı ne aşerme bi oğlumda karpuzdan tiksinmiştim hala çok yiyemem yazıyorlar kız da şöyle erkekde böyle bnm ikisde aynı değişen yok
Hadi ya aynen hic belli olmuyor yani benim ikisi de kiz ama farkli yine dedigin gibi:))

Bazen ben de yapiom ya kim alcak diye simdi usenip
Geçen bulantılarımın azaldığı bir gündü, kayınvalidem eşim oturup sohbet ediyorduk, yemek yemem için ısrar ediyorlardı, ısrarla canımın çektiği yemeği sordular ben de kabak bastırma dedim. Evde malzeme de yoktu, saat 20.00 eşim markete gitti, kayınvalidem de yaptı yedim valla. Kendileri kaşındı

Canim cok iyi yapmissin yeterli canin bisi ceksin sole valla hemenbenim canim ne cekiyor ya yaptirayim kayinvalideme

Masallah cok iyi yavas yavas almak :)ben de kac kilo alcagmi merk ediorm son zamanlar cok almistm son 3 ay
Evlenince 55tim, bebek istediğim zamanlarda ilaç vs kullandım 62 oldum, Tüp bebek tedavisine başlamadan önce 68 dim. İğneler çok şişirdi, iştah da artırdı.. Tüp tuttuktan sonra 77 oldım şimdi 80 im... Korkuyorum valla bu işin spnı kötü

Canim hicbirsey olmaz al hepsi gidecek:)ben de tup bebek yemekle ilgisi olmadan da kilo aldik evet ilaclar vs aldiriyor hakkaten

Canim cok iyi yapmissin yeterli canin bisi ceksin sole valla hemenbenim canim ne cekiyor ya yaptirayim kayinvalideme
Bnm kayınvalidenin çok da iyi yaptığı bişi yok bi de çok margarin koyuyor o yüzden normalde de yiyemiyorum ne desek değişmiyor el mahkum kendim yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…