2021 Aralık Anneleri

Etiketlemediysen göremem canım evet. Yazıyorum hemen.

Allah allah bizde öyle bir uygulama yok şuanda 32 haftada isteyen geldi çalıştı isteyen izne ayrıldı ben mesela 32 de çalışır raporu alıp yanacak senelik iznimi kullanacagim sizin kurum hangisi ilk defa duydum ben böyle bişey, ben il memdeyim idari izinde calismaya gel der diye korkuyorum açıkçası bakalım

Bizim cinsiyetimiz erkektı yazmıştım burda canım tabloya eklermisin

Iste evet sari olursa gelin diyorlar dr da tatilde en iyisi dönünce bi gideyim

En başından beri var ha bitti ha bitecek diyorum bitmiyor
Tahlilde de bisi çıkmayınca onemsememistim
Bitmiyor ya ilk hamileliğimde 9 ay surdu, günde kaç posta çamaşır değiştiriyorum nemli kalmasin dedi.bol su iç canım idrar yolu enfelsiyonunun en büyük ilacı su

Kizlar hamilelikte ciger yenilir mi cok canim istedi internetten baktim ilk uc ay sakincali diyo ama 16.haftadayim bisey olur mu
Yaşlılar ciğeré dokunursan elini iyice yıka derler güya bebekte ciğer lekesi olurmuş biyerine dokunursan

Bende vardı ilk gebelikte üç taneydi gebelikle birlikte büyüdü en büyüğü yeni doğmuş bir bebek kafası kadar dedi doktor sezaryen ile aldilar
Hamileligimde doktorum erken doğum olabilir, ağrılı sancılı bir süreç gecireceksin,düşük riski var Vs hepsini söyledi 10 dk yuruyorsan yarım saat oturacaksin dedi sürekli yatış verdi
Ama ben çok şükür hamileligimi cok rahat geçirdim hiçbirini yaşamadım sürekli doktor takibindeydim sadece kızım erken doğru 36+0da odada şükür sıkıntı olmadı. Yanlız sezaryen sonrası 4 gece hastanede yattım aşırı ağrım sancim oldu evde de 10 günde toparladim.

Miyom kendiliğinden kaybolmuyor zaten sezeryan ile temizlenir kurtulmuş olursun bence stres yapma senin miyomun küçük hem miyom sanıldığı kadar çok hızlı da buyumuyormus doktorum öyle demişti sen doktorunun dediklerini uyarılarını dikkate al biseycik olmaz inşallah

Yaşlılar ciğeré dokunursan elini iyice yıka derler güya bebekte ciğer lekesi olurmuş biyerine dokunursan
Evet denemem lazim gorunmeyen bi yere

peki kizlar size yine yeni bir soru, avm ve magazalara girerken xrayden geciyor musunuz? Ben hala unutuyorum hamile oldugumu ve dun uc dort kez gecmis bulundum

Bitmiyor ya ilk hamileliğimde 9 ay surdu, günde kaç posta çamaşır değiştiriyorum nemli kalmasin dedi.bol su iç canım idrar yolu enfelsiyonunun en büyük ilacı su
Enfeksiyon yok ya ama durum bu suyu da hiç içemem ama yazın bir tık daha zorluyorum kendimi
Ay inşallah 9 ay sürmez

Tarımdayım ben de İstanbul’da. Bizim ilçede hamile yoktu müdürümün tutumunu bilmiyorum henüz ama diğer ilçelerde dediğim gibi yapmışlar doğum öncesi, doğumdan 8 hafta sonra arkadaşları başlatmışlar işe. Hatta birinin bebeği hala kuvezdeymiş, ücretsiz izin almak zorunda kalmış. Benim 24 haftada idari iznime müdürüm başta sıkıntı yarattı daha beş haftalık hamileydim. 10 yaş altı çocuğu olanların da idari izin hakkı var, 24 haftada sana verirsem, onlara da vermek zorunda kalırım. Sana da vermiycem onlara da dedi. Ama onların hakkı kalktı artık. Tek kaldığım için ilçede artık bana idari iznimi kullandırmasını umuyorum. Umarım sıkıntı yaşamadan haklarımızı kullanırız hepimiz. Allah vicdanlı insanlarla karşılaştırsın.

Evet denemem lazim gorunmeyen bi yere

peki kizlar size yine yeni bir soru, avm ve magazalara girerken xrayden geciyor musunuz? Ben hala unutuyorum hamile oldugumu ve dun uc dort kez gecmis bulundum
İlk zamanlar Bnde geçiyordum artık geçmiyorum hastaneye girerken bile kaç kere geçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…