2021 Aralık Anneleri

Evet denemem lazim gorunmeyen bi yere

peki kizlar size yine yeni bir soru, avm ve magazalara girerken xrayden geciyor musunuz? Ben hala unutuyorum hamile oldugumu ve dun uc dort kez gecmis bulundum
Ben geçmiyorum ama araştırmıştım bi zararı yokmuş için ferah olsun

9 agustos geç değil mi 20. Haftaya kadar diyorlardı ama
Dr da sordum adet tarihimi bebek önde diye 1 hafta öne çekti normal dedi bu zmn için dedikleri zmn git dedi sağlık ocağına sormuştum 1 hafta erken gelsem bi sorun olur mu aylık tsh kontrolü için geliyorum diye olmaz gel dedi öyle gitmeyi düşünüyorum artık

Ben ebeye sormştum 20. Haftam bayram haftası nası yapıcaz diye 18 den 20 ye kadar yapılıyor demişti ama sizinki yanılmıyorsam 23 ü bulacak gbi, tabi oluydr belki bende tam bilmyrm

Ben ebeye sormştum 20. Haftam bayram haftası nası yapıcaz diye 18 den 20 ye kadar yapılıyor demişti ama sizinki yanılmıyorsam 23 ü bulacak gbi, tabi oluydr belki bende tam bilmyrm
Evet ebe o tarihi verdi 1 hafta ileri de atsam 22 bilemedim ay sonu bi giderim bakıyım

Beni sağlık ocağından 22. Hafta çağırdılar. Burada herkesin 20. Haftada yaptırdığını okuyunca şaşırdım araştırdım. 20-22-24 pek farketmiyormuş
Hmm bn de dediği doğrudur diye bakmadım bile o kadar saldım iyi bari tam zamanı demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…