2021 Aralık Anneleri

Bende vardı ilk gebelikte üç taneydi gebelikle birlikte büyüdü en büyüğü yeni doğmuş bir bebek kafası kadar dedi doktor sezaryen ile aldilar
Hamileligimde doktorum erken doğum olabilir, ağrılı sancılı bir süreç gecireceksin,düşük riski var Vs hepsini söyledi 10 dk yuruyorsan yarım saat oturacaksin dedi sürekli yatış verdi
Ama ben çok şükür hamileligimi cok rahat geçirdim hiçbirini yaşamadım sürekli doktor takibindeydim sadece kızım erken doğru 36+0da odada şükür sıkıntı olmadı. Yanlız sezaryen sonrası 4 gece hastanede yattım aşırı ağrım sancim oldu evde de 10 günde toparladim.
Boyutları ne kadardı peki? Doğumda ne kadar olmuslardi?

Canım kullanıyordum ama pek bir etkisi olmadı, ben de anlamadım. 🤷‍♀️ Tek doz kullanıyordum, şimdi gece 2 sabah 1 alacak şekilde ayarladılar. İnş eve çıkınca etkisini görürürüm.
Tek doz yetmez canım ben de gece 2 alıyorum anca denk geliyo. 1e indirdim 2 kez kötü oldum. Hala 2den devam ediyorum.

Kızlar sabah istagramda Özge özpirinçciyi gördüm. 5 aylıkmış, kapatmış ama yine de belli. Bel karın dümdüz Maşallah 🧿 Benim karnım davul gibi oldu, belim yağlandı. Bulantılar yüzünden 17 haftaya +1.5 kilo ile geldim ama yine de şiştim. Şikayetim yok hiç, çok şükür. Şaşırdım sadece. Onda mı bi gariplik var bizde mi anlamadım. 🤣🤣

Kızlar sabah istagramda Özge özpirinçciyi gördüm. 5 aylıkmış, kapatmış ama yine de belli. Bel karın dümdüz Maşallah 🧿 Benim karnım davul gibi oldu, belim yağlandı. Bulantılar yüzünden 17 haftaya +1.5 kilo ile geldim ama yine de şiştim. Şikayetim yok hiç, çok şükür. Şaşırdım sadece. Onda mı bi gariplik var bizde mi anlamadım. 🤣🤣
5 aylik degil o da 17 haftalik ayniydi benle ordan biliom:) bengu 5 aylik

Acaba artık şu kilo muhabbetine bi son mu versek?
Bence hepimiz boşuna stres oluyoruz
Özellikle ben 😂
Düşünerek kilo verilmiyor sonuçta ve bu süreçte almaya devam edeceğiz
Boşa stres ediyoruz yavruları 😬

Benim için büyük gün şükür geldi ayrıca 🤪
Ne anası olacağımı öğrenirim artık bugün umarım

O zaten kendisi toplasan 3 kilo bir kadındı 😂
O tipler kilo almıyor ya hiçbir türlü ama hamilelikte de kilo almak en doğal şey, sağlıklı beslendikten sonra bazen kabullenmek gerekir gerçekleri 😂

X