2021 Aralık Anneleri

Evet denemem lazim gorunmeyen bi yere🙈

peki kizlar size yine yeni bir soru, avm ve magazalara girerken xrayden geciyor musunuz? Ben hala unutuyorum hamile oldugumu ve dun uc dort kez gecmis bulundum🤦🏼‍♀️
Ben geçmiyorum ama araştırmıştım bi zararı yokmuş için ferah olsun

9 agustos geç değil mi 20. Haftaya kadar diyorlardı ama
Dr da sordum adet tarihimi bebek önde diye 1 hafta öne çekti normal dedi bu zmn için dedikleri zmn git dedi sağlık ocağına sormuştum 1 hafta erken gelsem bi sorun olur mu aylık tsh kontrolü için geliyorum diye olmaz gel dedi öyle gitmeyi düşünüyorum artık 🙄

Dr da sordum adet tarihimi bebek önde diye 1 hafta öne çekti normal dedi bu zmn için dedikleri zmn git dedi sağlık ocağına sormuştum 1 hafta erken gelsem bi sorun olur mu aylık tsh kontrolü için geliyorum diye olmaz gel dedi öyle gitmeyi düşünüyorum artık 🙄
Ben ebeye sormştum 20. Haftam bayram haftası nası yapıcaz diye 18 den 20 ye kadar yapılıyor demişti ama sizinki yanılmıyorsam 23 ü bulacak gbi, tabi oluydr belki bende tam bilmyrm

Ben ebeye sormştum 20. Haftam bayram haftası nası yapıcaz diye 18 den 20 ye kadar yapılıyor demişti ama sizinki yanılmıyorsam 23 ü bulacak gbi, tabi oluydr belki bende tam bilmyrm
Evet ebe o tarihi verdi 1 hafta ileri de atsam 22 bilemedim ay sonu bi giderim bakıyım

Beni sağlık ocağından 22. Hafta çağırdılar. Burada herkesin 20. Haftada yaptırdığını okuyunca şaşırdım araştırdım. 20-22-24 pek farketmiyormuş
Hmm bn de dediği doğrudur diye bakmadım bile 🤣🤣 o kadar saldım 🤣iyi bari tam zamanı demekki

X