2021 Aralık Anneleri

Kızlar saç boyasıyla ilgili bişey sordunuzmu doktora ne zaman boyanır diye dün soracaktım yolda aklıma geldi organik boya aldım duruyor evde boyasammı boyamasammı karar veremedim

O zaten kendisi toplasan 3 kilo bir kadındı
O tipler kilo almıyor ya hiçbir türlü ama hamilelikte de kilo almak en doğal şey, sağlıklı beslendikten sonra bazen kabullenmek gerekir gerçekleri
Bahsettiğim kilo alması değildi hiç şişmemiş karnı dümdüz. Ben spor yapmaya çok çekiniyorum, sadece yürüyorum, eğilip kalkmıyorum bile, karın kası diye bişey kalmadı, koltuktan kalkarken bile karnımın altı acıyor. Spor yapmış olmalı belki spor yapmak daha sağlıklıdır hamilelikte. Bi sonraki kontrolde doktorla konuşucam valla.

Kızlar saç boyasıyla ilgili bişey sordunuzmu doktora ne zaman boyanır diye dün soracaktım yolda aklıma geldi organik boya aldım duruyor evde boyasammı boyamasammı karar veremedim
Organik boyalarda da az da olsa kimyasal varmış, benim doktor boya krem herşeye karşı organik bile olsa. Saçlarımı boyamıyorum ama boyayan biri olsaydım gebelikte boyamazdım. Bikaç doktor arkadaşım yoğun beyazları olduğu halde gebelikte hiç boyamadılar öyle gezdiler valla.

Biz dün alışveriş yapalım diye dışarı çıkmıştık. Asssla hamile kıyafeti bulamadım. Bulduklarımın da ya bacak kısmı dar geldi ya da yakışmadı eve gelene dek ağladım çok çirkinim paspal paspal dolaşıyorum etrafta niye bana göre bir şey yok diye. Aslında göbüşümü çok beğeniyorum çok hoşuma gidiyor çıkması. Ama yine de bir şeylerin yakışmaması üzdü beni biz galiba yanlış kilolarla hamile kaldık

Benim aldığım yerde kadın en organiğini verdi pahalıya da aldım benim saçım kızıl akdı iyice bom boz oldu bir iki defa boyamak istiyorum ya

Valla çok bekledim hamilelik için, karnı şiş kadınlar gördüm mü gözüm dolardı. Şişmiş göbeğimi çok seviyorum o yüzden o görüntüyü öyle çok hayal ettim ki. İnşallah daha da şiştiklerini görürüz. Hamileye herşey yakışıyor boşver, çok sevimli görünüyoruz.

LCW ye DeFacto ya felan baktınmı vardı orda hamiş pantolonları felan ayy canım benim üzülme yaa

Boyama bence ya
Ne bileyim ya bi şey varsa be bilmiyorsak
Bi şey olsa allah korusun insan kendini kötü hisseder dayanamadım mı 9 ay diye
Kıyaslama bence hiç kendini
Zaten öyle fit biri değildim de
İlk 4 ay hareketli bi yaşam yaşamam yasaktı çeşitli sebeplerden dolayı
Herkesin koşulları farklı oluyor
Asssla hamile kıyafeti bulamadım.
Üff o benim de derdim
Bi pantolon aldım hamileler için
Çekiştirmekten yürüyemiyorum yolda
Karnım ne hamile kıyafetlerine sığıyor ne normal kıyafetlere
Beli lastikli etekler giyiyorum mecbur hep

Benim aldığım yerde kadın en organiğini verdi pahalıya da aldım benim saçım kızıl akdı iyice bom boz oldu bir iki defa boyamak istiyorum ya
Valla canım benim bazı arkadaşların çocukları liseye başladı o kadar yaşlıyım Çokkkkkk hamile geldi geçti yanımdan, her arkadaşım en az bir kere doğurdu, hiçbiri boyamadı; çoğu korkudan çatlak kremi bile sürmedi. Benim arkadaşlar mı fazla pimpirikliydi bilmiyorum ben de onları örnek almışım galiba. Ben kullanma derim ama bir iki kereden bişey olmaz hevesimi alayım dersen boya istersen. Sonuçta artık bu devirde yediğimiz içtiğimiz şeylerde bi dünya kimyasal var. En azından içinde kalmaz.

Bende lcw den aldım iki hamile pantolonu bacak kısmı çok rahat yeri ince ama o gobege gelen penye kısmı çok darliyor beni yaa elbise aldım geniş geniş onları giyiyorum bende

Çok tatlısın ya

Bende lcw den aldım iki hamile pantolonu bacak kısmı çok rahat yeri ince ama o gobege gelen penye kısmı çok darliyor beni yaa elbise aldım geniş geniş onları giyiyorum bende
Ben de ordan aldım da
Göbeğim yok benim öyle penye yerini tutacak kadar
Düşüp duruyor o yüzden
Pantolon işini eledim o yüzden

Bu arada mağazalarda pek yok ama LCW’nin internet sitesinde yüzlerce model var. İnternetten 6-7 tane getirttim. Üçü güzel oldu gerisini götürüp mağazada iade ettim. Şimdi o üç pantalonu kullanıyorum çok rahatlar. Bi bak istersen online’a

Aynen uedimiz içitiğimiz herşey hormon yaa vitamin bile alamıyoruz ama ünlüler nasıl boyatıyor onu aklım almıyor birde sarı yapıyorlar

Ben de ordan aldım da
Göbeğim yok benim öyle penye yerini tutacak kadar
Düşüp duruyor o yüzden
Pantolon işini eledim o yüzden
Göbek çıktı benim bayagi ama yinede bol geliyor lastiklerini sonuna kadar kistirip giyiyorum evdeki pantolonlar etekler tunikler hicbirseyim olmuyor üzerime
Ama her goren hamile güzelliği vurmuş yüzüne diyor

Göbek çıktı benim bayagi ama yinede bol geliyor lastiklerini sonuna kadar kistirip giyiyorum evdeki pantolonlar etekler tunikler hicbirseyim olmuyor üzerime
Ama her goren hamile güzelliği vurmuş yüzüne diyor
Kemer takmam lazım benim tutması için
Lastık filan kurtarmıyor ya

Neyse Allahtan kapandı okullar da artık bi şey giymek zorunda değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…