2021 Aralık Anneleri

Bnm bebiş kız Amine efnan yada Amine eflin düşünüyorum gittikçe alternatif artıyor bana ayol ne kararsızım

Benimki de giremezdi bence ben olesine sormustum
Bnmkine gir diyorum yok diyor kan tutuyor dr beni bırakıp onunla uğraşabilir bn kapıda görürüm diyor
Benimki girer, hatta çok istekli olacağına da eminim. Çünkü çok duygusal, o anı benimle yaşamak ister. Ama diğer taraftan, aramızda kalsın doğum yaptığımız alanı görürse, bi soğuyabilir. Ondan korkuyorum açıkçası

O bence gormez orayi cnm senin yaninda senin bakis acinla gorur yani bebegi oyle olursa guzel olr

Sanmıyorum soğumasını saygı duymalı ama kimse o doğum anıma meraklı olmaz diyorum

Ankara da olan anneler; ayrıntılı ultrason için nereye gideceksiniz? Hangi doktorlar hastaneler iyiymiş fiyatlar nasılmış bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?

Ben de dogumda ilk baktim saclari varmi dedim spinal sezeryandi zaten gordmsacliydi keltos degildi
Ultrasonda görüyor doktorlar Son kontrollerde sormuştum ben evet saçı var demişti kızım doğdu gerçekten şok o kadar uzun sacliydi ki minik lastik toka bağlansa tutardı

Benm de karmakarışık takılmadım değişiyor o bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…