Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar bizim yazdığımız tahmini doğum tarihine göre mi genelde oluyor hani sağlıklı vs ise.. ben şey duymuştum sezeryan olunca 15 gün önce oluyor diye, fikriniz var mı acaba?
Kuzum adı üstünde sadece tahmini bir kaç gün sonra da bir kaç gün önce de gelebilir sağlıklı olduğu sürece ay farkı olunca sanırım erken doğum oluyor onlar riskli evet sezaryene de doktorunuz bir hafta on gün öncesinden gün veriyor öyle yapılıyor

Kızlar selam elim ayağım titriyor , az önce WC ye gittiğimde iç çamaşırımda kahverengi pembe gibi lekelenme vardı sizlerde de oldu mu yada biliyor musunuz? 2 3 kişi ile görüştüm herkesin hamileliliği kendine özel ama hepsi 1 saat bekleyin dedi Şuan bekliyorum 1 saat daha artacak mı? Beklerken sizlerin yorumunuzu da merak ettim. Bu arada 4 haftalık gebelik
Benim ilk gebeliğimde ilk 4 ay pembe lekelenmem oldu hep regl olmam gereken tarihlerde. Her seferinde endişelenip acile koştum ama çok şükür bebekle ilgili bir durum değildi. İçim rahat etsin dersen ultrasonla bir baktır istersen

Kizlar bu arada doktorumla konustum bir genetik testi onerdi onu yaptiricam. 380 euro dedi 15.000tl ye denk geliyor sanirim ama dogru sonuc veriyor yanilma payi nerdeyse yok dedi. 10. Haftada onu yaptiricam.
Fetal dna dan bahsediyorsun sanırım ilk gebeliğimde ben de yaptırmıştım cinsiyeti de erkenden öğrenmiştik. İlk gebelik diye yaptırmıştım ama ikincide yaptırmayı düşünmüyorum ihtiyaç olmadıkça. Sağlıklı olsun tüm bebişler inşallah

Kızlar selam elim ayağım titriyor , az önce WC ye gittiğimde iç çamaşırımda kahverengi pembe gibi lekelenme vardı sizlerde de oldu mu yada biliyor musunuz? 2 3 kişi ile görüştüm herkesin hamileliliği kendine özel ama hepsi 1 saat bekleyin dedi Şuan bekliyorum 1 saat daha artacak mı? Beklerken sizlerin yorumunuzu da merak ettim. Bu arada 4 haftalık gebelik
5. Haftada bende de oldu. Doktora gittik kontrol ettirdik. Herhangi bir kanama alanı görülmedi. Dr yerleşme olabilir deyip pregestoran verdi ve 1 hafta kullandım kanama olmayınca bitirdik. Ben negatif kan grubu olduğum için dr herhangi bir kanamada gel dedi. Şuan 8. Haftadayız kanama yaşamadık ama dr görüşü almakta fayda var bence

X