2021 Aralık Anneleri

Bana iki farkli doktor kiz dedi. Ben hala inanamiyorum. Eşim diyor ki senden kız çıkmaz

Ayrica doktor bana 20-24. Hafta arası detayli ultrasona girmen lazim. Arastirma hastanesinde daha saglikli olur dedi.
Bir de eli ayagi kasinan olursa karaciger enzimlerine baktirsin .. Bende birsey cikmadi ama cikabilirdi de

Ayrica doktor bana 20-24. Hafta arası detayli ultrasona girmen lazim. Arastirma hastanesinde daha saglikli olur dedi.
Bir de eli ayagi kasinan olursa karaciger enzimlerine baktirsin .. Bende birsey cikmadi ama cikabilirdi de
Bn daha sormadım detaylıyı sorup randevu almam lazım

Valla sende ogretmensin bende hatta sende ilkokuldasin bende yarin zumre toplantiniz kactaaaaaaa ona gore gelecegim ogretmenler odasina kimse o hamiş cıksın ortaya diyecegim

Hadi hadiii soyle valla attin biseyi ortaya herkes suphede soyleyeceksin hocam
Kendim için önemli değil
Tanıdığım kişi için söylemem
Sen niye bu kadar takıldın ki
Beni tanımak mı heyecanlandırdı yoksa sen de mi aile dedikodusu yaptın geçmişinde?
Ay gerçi ben de feci elti dedikodusu yaptım
Benim için de çok önemli pardon

Kizimda fena tatlı yerdim bunda da daha çok eksimsi hatta domates nar ekisi :) ikilisi
Bulantı hala var sabahları evet
Kalp atışı ilk 189 la başladı

Kac haftaliksin cnm ilk bebek mi

Amel defteri gibi burda yazdiklarimiz silinmiyor dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…