2021 Aralık Anneleri

Ankara da olan anneler; ayrıntılı ultrason için nereye gideceksiniz? Hangi doktorlar hastaneler iyiymiş fiyatlar nasılmış bilginiz varsa paylaşabilir misiniz? 😊
Ben ankaradayken kızım da Atatürk egitim araştırma hastanesine gitmiştim ücretsiz. Dr cok güzel incelenmişti. Bi araştırın derim

Kayserideymişsiniz. Ayrıntılı usg için bi perinatologa filan gidecekmisiniz. Bulunduğum şehirde perinatolog yok maalesef. Kayseriye gelmeyi düşünüyoruz da. Bi bilginiz varmı dr lar hakkında
Evet hatta burdaki perinatologa disardan cok fazla geliyorlarmis cok iyi bi doktormus normalde acibademde profosrmus kendi yeride varmis ozel kadin dogum hastanesi hüma da ogleden sonralarida hizmet veriyormus gelelim adına 😁😁unuttum 😁😁😁 ogrenip yazacagim size bunu ama cok iyi oldugunu duydum

Ramzi nub başta olmak üzere
Eksi tatlı meselesi
Bulantı meselesi
Kalp.atisi sayısı şu an aklıma gelenler bunlar
Bu arada ikili testimde beta hcg yazmiyor
Ekşi-tatlı nasıldı? Hangisine aşerdin?
Bulantın nasıldı? Sabahları çok oldu mu?
Kalp atışı kaç çıkmıştı?
Acayip merak ettim, ben henüz öğrenmedim cinsiyeti. Bakalım nasıl bi sürpriz bekliyo bizi 🤩

Evet hatta burdaki perinatologa disardan cok fazla geliyorlarmis cok iyi bi doktormus normalde acibademde profosrmus kendi yeride varmis ozel kadin dogum hastanesi hüma da ogleden sonralarida hizmet veriyormus gelelim adına 😁😁unuttum 😁😁😁 ogrenip yazacagim size bunu ama cok iyi oldugunu duydum
Mustafa başbuğ duydum ben. Aceba aynı kişi mi.

Senin ne zaman kontrolün en son 2 hafta önce gittim göstermedi sırf cinsiyetini öğrenmek için gidiyorum inşallah gösterir sen de biran önce öğrenirsin
Ben geçen hafta gittim sırf cinsiyet için
Ama erken dediler
Şimdi hafta salı veya perşembe kendi doktoruma gideceğim inşallah
Seninkini bende çok merak ediyorum 😂bence kız
Doktor ilk tahmini erkek dedi ama çok da inanma dedi 🙄
Bana hiç kız gibi gelmiyor ya
İyide niye sakliyorsun 😀😀birlikte dedikodu yaparsınız nolcak 😀😀😀herkes şimdi kendinden şüphelendi acaba ben miyim diye😂😂
Herkes ayağını denk alsın 😂😂😂
Yok valla ben kimseye söylemem
Direkt ölü taklidi 🤪
Bugun sehre kadar ben verdigime gore benimdir ya o 🤣🤣🤣
Yok bugünden önce fark etmiştim
Ama inşallah doğruyu söylüyorumdur 🤪
Bu konuda değil zaten başka bi konuda dikkatimi çekti

X