2021 Aralık Anneleri

Azcıkda gülelim kötü düşünceleri atıyoruz

Eklentiler

• A8D3B1E7-D6EB-4E43-95DF-8CCFDDC576C9.jpeg
    157,6 KB · Görüntüleme: 45
  • EC66DBD4-2D59-4F74-B246-1CF1B368738E.jpeg
    140,3 KB · Görüntüleme: 38
O zmn niye veriyoruz 3 aylıkken bıraktırcaksak bnm ki abisine çekerse parmak emer
Benimki 18 ayliga kadar emzik kullandi o kadar is goruyorki buna da vermeye calisirim ilk reddetti sonra sadece aventin bi emzigi var onu emdi digerlerini asla veremedik 18 aylikkn emzigi delinmis agzindan atip agliyordu biz anlamadik marketten aldik kabul etmedi sonra gece boyu agladi sonra emzige bi baktim delinmis esime dedim bi gun cektik daha da vermeyelim bidaha vermedik oylelikle bitti emzik olayi

Bi ben kaldım cinsiyeti öğrenemeyen genetik test sonucum çıkmış ama bana göndermek yerine doktoruma göndermişler sonucu hemşire de telefonda hiçbir şey söylemedi geldiğinizde doktorunuz bilgi verir diyor başka bir şey demiyor ona da ayrıca sinir oldum.. suan doktorum falan herkes cinsiyeti biliyor ama bana söyleyen yok.

Kizlar ikili test sonucum düşük risk geldi çok şükür, yalnız pap a mom düşüklüğü var diye yazıyor belgenin yorum kisminda ve okuduğum kadarıyla gebelik zehirlenmesi erken doğum gebeliğe bağlı yüksek tansiyon gibi riskleri varmış, pap a mom düşüklüğü olanlara doktorunuz ne söyledi acaba benim gitmeme daha 2 hafta var, gelen değer 0.35 araştırdığım kadarıyla tam sınırda bir değer

Bende varım merak etme randevum 18 inci haftada bekle durr

Benim kontrolüm haftaya ama yani belli olmuşken beklemek de sinirimi bozuyor genetik test yaptırdığım firmayı aradım sonuçları bana da gönderin dedim bakalım bekliyorum inşallah yarın gönderirler.
En net öğrenen bu testi yaptıranlar olucak galibaa sıkma canını yeter ki bebis sağlıklı gelsinn

Sen daha duuur. Ben yeni yeni her gün öğürmeleri bıraktım.
Ben bu hafta zirveyi yaşıyorum umuyorum ki bu hafta zirve de de birakirrr sabah az kalsın dolmuşta milletin kafasına kusacaktim maskeyi çıkardım da milletin içinde kraker yedim napiyimm ana olmak kolay değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…