Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Ay gittt gittttt kuzusss öyle düşünme, düşecek olan her türlü düşer zaten ama bu bebek senin alın yazgın kaderin öyle düşün ona haksızlık yapma.. sev onu git tanış 💕 şimdi 5 haftalık o zaman keseyi gör.. sonra 7.haftada kalp atışına beraber gideriz yine.. 6.hafta kalbini dinlemek iyi değilmiş sen şimdi bi de iki hafta sonra git kuzus.. ben hatırlayamadım ama çok sevindim.. Mayıs bebeğimiz güzel güzel doğacak ilk bahar üstelik çok rahat edecez öyle düşün kuzus.. benim de korkularım var düşük olmuştu her WC de kanama var mı diye korkuyorum ama yine de heyecanlıyım.. diğer bebek düşmese doğumuna az kalmıştı ama Allah şimdi bu canı verdi.. güzel beslen proteinli falan kahve bi tane olsun ne kadar az o kadar iyi..12 haftada yerleşmiş olacak insallah o zamana kadar daha sakin yaşa..
Elay çok tatlısın ne güzel yazmışsın o kadar rahatlattın ki bu sözlerin çok kıymetli Allah sağlıklı sıhhatli doğurmayı nasip etsin sana. Eğer düşmeseydi bugünlerde doğuracaktım haklısın.

Doktorla görüşmedim. Sağlık ocağında yaptırdık testi e nabızdan baktım. 1284 çıkmıştı normal mi sizce
Evet balım gayet normal çıkmış düz 1280 desek iki gün sonra 2560.2= 5120 4 gün sonraki değeri bir günde de beş binden altı bine gayet normal 🥰

Kızlar bugün kalp atışını duyduk çok şükür. Bebeği 6+5 ölçtü dr. 10 gün önceki randevuda kese ölçüsünden 6+1 demişti öyle olunca ben bir tedirgin oldum keseyle bebek fark eder dedi. Sat 30 Temmuz olunca arada 2 hafta fark çıkıyor büyük ihtimalle geç döllenme dedi. Şimdi bekleyelim 11. Haftada sat güncellemesi yaparız dedi. Aranızda Var mı bu kadar fark çıkan?

Evet balım gayet normal çıkmış düz 1280 desek iki gün sonra 2560.2= 5120 4 gün sonraki değeri bir günde de beş binden altı bine gayet normal 🥰
Ayy ben her gün 2 kat artıyor sanıyorum öyle hesap yaptım. Ne güzel ferahlattınız içimi. Çok teşekkür ederim. Ayrıca çok tatlı bir diliniz var mesaja yansıyor resmen okudukça keyifleniyorum🥰🥰

Henüz muayene olmadim ben Medicalpark da ama 1515 ve 2115 tl arasinda degisiyor muayene tutarı. Ben dogum paketi yapmayi düşünüyorum doktoru seversem. Sizin dogum teminatli miydi sigorta
Sigortamı çalıştığım kurum yapıyor ve doğumun yüzde 80ini çalıştığım kurum karşılayacak o yüzden sigortam karşılıyo mu bilmiyorum açıkcası sordurmadım

Aktif kanamam var. Ne olur dua edin. Sizden başka bilende yok. Kimseden medet umamıyorum. Hepiniz Allah a emanet olun. Kalın sağlıcakla
İnş kötü bişey olmaz canım benim ilkimde 8 haftalıkken bayağı bardaktan boşalır gibi kanamam olmuştu progestan hap ve iğneler verdikten sonra durdu ama rahim ağzı geniş olduğu için erken doğum yaptım 23. Haftada ama senin bebeğin seninle kalacak İnş

Kizlar selam 8+3 um dun gece ayaklarimi uzattigim her an karnim agridi surekli ayaklarimi kendime cekip uyudum daha once gece boyle bir sey yasayan oldu mu cok garipti

Sigortamı çalıştığım kurum yapıyor ve doğumun yüzde 80ini çalıştığım kurum karşılayacak o yüzden sigortam karşılıyo mu bilmiyorum açıkcası sordurmadım
Anladim canım. Bende ilk bebis düşünürken dogum teminatli sigorta yaptircaktim da sonra vazgecmistim. Simdi de dogum paketi alcam nasip olursa doktorumu bir seceyim de. Senin kacinci hafta bebis

X