2021 Aralık Anneleri

Bi ben kaldım cinsiyeti öğrenemeyen🤦‍♀️ genetik test sonucum çıkmış ama bana göndermek yerine doktoruma göndermişler sonucu hemşire de telefonda hiçbir şey söylemedi geldiğinizde doktorunuz bilgi verir diyor başka bir şey demiyor 😔 ona da ayrıca sinir oldum.. suan doktorum falan herkes cinsiyeti biliyor ama bana söyleyen yok. 😏
Ne zaman gideceksin cnm?

Yalan hepsi 16 haftaya giricem bugün hunharca kustum ne yicem ben yaaa geçsin artık 🥺
Al benden de o kadar hayır çocuk için yararlı birşey de yiyemiyorum, gece yatmadan önce süt müş yogurtmus yok kahvaltıda pekmezmis hiç bişey ağzıma suremiyorum , meyve aseriyorum oda şekerli daha çok bulandiriyo tuzlu kraker kankam oldu , sabah özene bezene kahvaltı yaptım domatesler salataliklar tostlar portakal suları sonuç yarım saat durmadiii

Al benden de o kadar hayır çocuk için yararlı birşey de yiyemiyorum, gece yatmadan önce süt müş yogurtmus yok kahvaltıda pekmezmis hiç bişey ağzıma suremiyorum , meyve aseriyorum oda şekerli daha çok bulandiriyo tuzlu kraker kankam oldu , sabah özene bezene kahvaltı yaptım domatesler salataliklar tostlar portakal suları sonuç yarım saat durmadiii
Ben kahvaltıyı bıraktım valla domates peynir salatalık görünce bile midem bulanıyor hamile insanın canı bir şey çekmez mi hiçç bir şey istemiyorum dediğin gibi yedim diyelim yarım saate çıkıyor midemde ekşi bir tat zaten isyan etmek te istemiyorum ama geçsin bir an önce🤢

X