2021 Aralık Anneleri

Ne zaman gideceksin cnm?

Yani k maras dev hastanesinde ramdevu almadan sira kesiyorlar belki digerleri cok asori yogunluktan randevulu aliyordur o yuzden dedim valla bn ultrasondan hicbise anlamiyorum oglumda da oyleydim
Necip Fazıl a gdcem ben de randevusuz ise direk gideyim demiştim

:) özeldekinden de mi anlamiosun

Yalan hepsi 16 haftaya giricem bugün hunharca kustum ne yicem ben yaaa geçsin artık
Al benden de o kadar hayır çocuk için yararlı birşey de yiyemiyorum, gece yatmadan önce süt müş yogurtmus yok kahvaltıda pekmezmis hiç bişey ağzıma suremiyorum , meyve aseriyorum oda şekerli daha çok bulandiriyo tuzlu kraker kankam oldu , sabah özene bezene kahvaltı yaptım domatesler salataliklar tostlar portakal suları sonuç yarım saat durmadiii

Ben kahvaltıyı bıraktım valla domates peynir salatalık görünce bile midem bulanıyor hamile insanın canı bir şey çekmez mi hiçç bir şey istemiyorum dediğin gibi yedim diyelim yarım saate çıkıyor midemde ekşi bir tat zaten isyan etmek te istemiyorum ama geçsin bir an önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…