2021 Aralık Anneleri

Muhtemelen daha şimdiden adamlar da yoruldu canım ben öyle tahmin ediyorum çünkü ikimizde yıprandık farkındayım ama cidden zor bir hamilelik geçiyorum gün sayıyorum resmen

Hic alakasi yok cnim onceki gebeliklerimde zordu ama bu gebeligim baska biseydi bugun biraz iyiyim sukur dun bile cok kotuydum.esim bugun isyan etti artik dedi 2 aydir beni hayatimdan bezdirdin
Hep aynı demek ki canım benim belirtilerim baya ağır kimle konuşsam ilerleyen zaman da ne yapacaksın diyorlar daha çok stres oluyorum

Muhtemelen daha şimdiden adamlar da yoruldu canım ben öyle tahmin ediyorum çünkü ikimizde yıprandık farkındayım ama cidden zor bir hamilelik geçiyorum gün sayıyorum resmen
Ben önceki hamileliğimi daha da zor geçirmiştim 3 ay sürekli kustum, yemek bile yapamadım. Simdi öncekine göre daha iyiyim aslında ama verdiği sözleri keşke ses kaydı alsaymışım. Üzüntüyle doğuma girmiştim yine öyle olacak galiba İki yabancı gibi hissediyorum şu ara zaten. İnancım olmasa kendimi bir yerden atasım var hayattan soğudum Tükenmişlik sendromu dedikleri bu olsa gerek..

Canım doktorun yaptır dese de yaptırma içinde hep kuşku kalır. Temizlik için başka pratik yöntemler de var.
Dün buraya yazdıktan sonra doktoruma da sordum kesinlikle önermiyorum dedi
Jilet de hiç sevmiyorum ama mecbur ağda denicez

veracity genetics ataşehir'de yaptırdık fetal DNA diyorlar testin adına, trizomi 13,18, 21 bakıldı, nadir görülen genetik hastalıklar için mikrogenerasyonlar bakıldı vb. tam paket 3 test de dahil aldım, yaşım 38 bundan 12 sene önce bir kızım oldu hiç riskli gebelik geçirmedim yine de istedi doktorum. 3900 TL fiyat aldılar, 10 gün içinde de geldi merak eden arkadaşlar için yazayım sanırım en pahalı ben yaptırmışım tertemiz geldi hamd olsun

Ben varım bi tıkla seni geçtim. 3950 TL verdim ben. Yaşım 39 doktor beni çok korkuttu. Hiç düşünmeden anında ödedim. Bizim sonuç 5. Gün geldi, erken geldi diye kendimi teselli ediyorum

Ben varım bi tıkla seni geçtim. 3950 TL verdim ben. Yaşım 39 doktor beni çok korkuttu. Hiç düşünmeden anında ödedim. Bizim sonuç 5. Gün geldi, erken geldi diye kendimi teselli ediyorum
5 gün çok iyi bir bekleme süresi :) sorsalar ben de 50 TL fazla verir sizin gibi erkenden alırdım ahaha
hayırlı, sağlıklı doğumlar dilerim

Kızlar selam, ikili tarama test sonuçu riskli çıkmadı, 3 ve 4'lü tarama testi yaptıracak mıyız, bizim doktor hiç üzerinde durmadı da?

Kızlar selam, ikili tarama test sonuçu riskli çıkmadı, 3 ve 4'lü tarama testi yaptıracak mıyız, bizim doktor hiç üzerinde durmadı da?
Benm doktorum 4 lü önerdi , yaptrdm ben ama bazı dktrlar gerek görmüyomuş

İkili normal çıkınca diğerlerine gerek duymuyorlar genelde. Bnm ilk hamileliğimde ikili temiz cıktığı için diğerlerini yaptırmamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…