2021 Aralık Anneleri

Bnmde 1/275 cıktı. Siz hangi labaratuvarda verdiniz kanı. Arastırma yapıyorum bende
Ben buraya kan verdim dün Ankara. Hemşire randevu verdi o saatte eve gelip aldı kanı. Inşallah temiz gelir sonucu

Eklentiler

• Screenshot_20210626-231118_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210626-231118_WhatsApp.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 25
Aminn inş saglıkla dogarlar. Bnm bugün birde kanama oldu dr sıkıntı yok dedi ama ben iyice sitres oldum
Ayni seyleri yaziyoruz yaaa hatta pazartesi yazmistim buraya bende persembe gunu ikili test sonucumu aldim pazartesiye kadar agladim sonunda kanamam oldu carsambaya kadar devam etti cok cok afedersinz pihti seklindeydi hemen doktora kostum zaten dusuk ignesi oluyordum ayrica gunde 2 hap birde fitil yazdi..cok dikkat edin bu stresten etkiliyoruz bebisleri

Aminn inş saglıkla dogarlar. Bnm bugün birde kanama oldu dr sıkıntı yok dedi ama ben iyice sitres oldum
Hayırdır inşallah muayene etti mi Dr,? Geçmez artarsa tekrar gidersiniz inşallah hiçbir sıkıntı yoktur dinlenin ayakları uzatıp ama artarsa tekrar gidin bence. Sağlıkla gelsin🙏

Maşallah darısı bizim gbi bekleyenlere olsun inş. Fetal DNA nifty testi mi oluyor. Sıvı alımımı yoksa
Sıvı alımı gerektirecek kadar yüksek risk değil dedi. Fetal DNA, niffty, aynı testler. Şimdi bende trizomi 13 ve 18 normal çıktığı için, sadece prena testi yaptırmanız yeterli dedi. Yani sadece trşzomi 21 yani down sendromu araştırıldı. O testler paket paket .. tam paket alırsan cinsiyetine dahi öğreniyorsun , tüm genetik hastalıklara baktırabilşyorsun yada sadece benim gibi down sendromuna baktırabiliyorsun. Ben sadece teizomi 21 yani down sendromuna baktırdım. Prena testi deniyor adına. 2700 TL ye yaptırdım ...

Selam canım bende salı günü panaroma nifty testi yaptırdım İstanbul Medipol Hastanesi'nde 3000 TL'ye. Kombine risk 1/223 çıktı çok anlamıyorum ama değerleri. Keşke 2 li test falan yaptırmadan nifty yaptirsaydim oğlum zamanında yoktu ya da duyulmamisti bu test bilmiyorum. Burda yapanları okuyunca rahatlıyorum yani demekki çoğu insanın riskli çıkıyor. Sapma olasılığı yüksek bu ikili testin. Henuz sonuç çıkmadı ama inşallah hepimizin risksiz çıkar sağlıkla alırız bebislerimizi kucağımıza ❤️
Aynen bnm dr um da dedi. Benim iki çocugum da da yüksek risk cıktı ikiside saglıklı dogdu dedi.inş bizimkilerde saglıkla dünyaya gelir

Ayni seyleri yaziyoruz yaaa hatta pazartesi yazmistim buraya bende persembe gunu ikili test sonucumu aldim pazartesiye kadar agladim sonunda kanamam oldu carsambaya kadar devam etti cok cok afedersinz pihti seklindeydi hemen doktora kostum zaten dusuk ignesi oluyordum ayrica gunde 2 hap birde fitil yazdi..cok dikkat edin bu stresten etkiliyoruz bebisleri
Aynen stresten de olabilir. Ama elimde degil :KK43: bnmde Cok az oldu kanama ara ara pıhtı da oluyor. Progestan kullanıyordum ikiye cıkardı birde bi tane igne yazdı. Bakalım neler bekliyor bizi. Allah'a emanetler.

Sıvı alımı gerektirecek kadar yüksek risk değil dedi. Fetal DNA, niffty, aynı testler. Şimdi bende trizomi 13 ve 18 normal çıktığı için, sadece prena testi yaptırmanız yeterli dedi. Yani sadece trşzomi 21 yani down sendromu araştırıldı. O testler paket paket .. tam paket alırsan cinsiyetine dahi öğreniyorsun , tüm genetik hastalıklara baktırabilşyorsun yada sadece benim gibi down sendromuna baktırabiliyorsun. Ben sadece teizomi 21 yani down sendromuna baktırdım. Prena testi deniyor adına. 2700 TL ye yaptırdım ...
Çok teşekkür ederim cvp için. Şuan bayagı uzagım bu konuya. Yeni yeni araştırıyorum. Bakalım hayırlısı ne cıkarsa

Kizlar benim kiz günde 1 kere anca hareket ediyor bazen de hiç normal mi bu gecen hafta daha fazlaydi snki:110:
Bende hissediyorum sanıyordum pit pit arada bişeyler oluyordu Son zamanlarda hissetmemeye başladım doktoruma dedim Son kontrolde 15 haftalık bebek hissedilmez zaten dedi 🙄

Çok şükür canım bebişin iyi olsunda gerisi mühim değilll ne zaman sonra ki randevun bakalım seninde mi erkek olacak benim gibi ben 9 temmuzda gidicem hem tetanoz aşısı için o zaman cinsiyete emin olurum heralde 🌺
7 temmuzda gidecem 3 lü tarama için o hafta 16 haftalık olacak bakalım ne diyecekler bende merakdayım hayırlısı olsun kuzum sağlıklj sıhhatli olsunlarda canım benim

X