2021 Aralık Anneleri

Çok şükür canım bebişin iyi olsunda gerisi mühim değilll ne zaman sonra ki randevun bakalım seninde mi erkek olacak benim gibi ben 9 temmuzda gidicem hem tetanoz aşısı için o zaman cinsiyete emin olurum heralde 🌺
9u erken degil mi yani oluyormuymus oluyosa sorayim bende bir
bana en erken 26si dediler
sat ta 8 mart benim

Merhaba iyi günler. Covid aşısı oldunuz mu? Olacak mısınız? Benim doktorum 20. Haftadan sonra olabilir dedi ama ben pek emin degilim. Kasım ayında covid geçirdim. Hamileliklerimde de coraspirin kullanıyorum. Kan pıhtılaşması icin.

Merhaba iyi günler. Covid aşısı oldunuz mu? Olacak mısınız? Benim doktorum 20. Haftadan sonra olabilir dedi ama ben pek emin degilim. Kasım ayında covid geçirdim. Hamileliklerimde de coraspirin kullanıyorum. Kan pıhtılaşması icin.
ben olmayi dusunmuyorum
gecen akrabamla konustum almanya da hala gebeler asi olmuyor cok istisnai durumlar haric dedi
bazi doktor ol diyor bazisi olma kimse yan etkilerden risklerden emin degil gibi

Ben düşünmüyorum.

Ya ama bnm satı dr değişti 6 Mart yaptı bebek önde diye haber vermem gerekir mi 🤔 bi hafta oynama oldu bilemedim 🤷🏼‍♀️
aslinda bisey diyim mi bence sat neyse o cunku ben duzenli tek bi yere gitmiyorum ve her seferinde ultrason degisiyor
ilerde ya da geride cikmasi ultrasonla alakali bence ufak bi milim bile kac gun ileri/geri atiyor
bana kalirsa sati baz al ama yine de sen bilirsin
ben oldugu gunu de biliyorum tek bi gun iliski olmustu cunku ay boyunca mesela bazen ondan onde cikiyor imkansiz yani

Benimki de 20. Haftadan sonra alman aşısı önerdi
Ben açıkçası olmayı düşünüyorum
Hamileyken geçirirsem ne olacağını kestiremiyorum
Korkuyorum

Bnde olmayı düşünmüyorum

Hamilelikte genital bolgeye lazer epilasyon yaptiran var mi aramizda? Doktorlar bu konuda ikiye ayrilmis durumda benim de kafam karisti🤖
4 ayda bir yaptiriyordum gerci cok fazla degil ama yine de zarari olur mu bilemedim🐣
Hem dogum surecinde de surekli temiz kalmak isimi kolaylastirir diye dusundum, agda icin beklemeyi sevmiyorhm hic de agda yaptirmadim🤦🏼‍♀️
Ben lazere başlamak için hep doğurmayı bekledik yıllarca. Şimdi hamile kalmak nasip oldu, doğumu bekliyordum ki doktorum bir ara genital bölgemin yanında kıl dönmesi fark edip hamilelikte krem kullanabilir miyim diye sorduğumda, lazere gitmemi önerdi. Bu halde mi diye sordum. 5 ayı doldurunca yaptırabilirsin, hiçbir sakıncası yok dedi. Hamileyken mi diye tekrar sordum, evet, 5 aydan sonra hiçbir zararı yok dedi. Ben tabii ki hamilelikte bu riske girmeyi göze alamam, zaten ancak yavruma kavuşacağım 😄

O yüzden doğurur doğurmaz lazere gitmeyi planlıyorum. Bir aksilik olmazsa tabii, Allah'ın izni ile. 😊

Ben lazere başlamak için hep doğurmayı bekledik yıllarca. Şimdi hamile kalmak nasip oldu, doğumu bekliyordum ki doktorum bir ara genital bölgemin yanında kıl dönmesi fark edip hamilelikte krem kullanabilir miyim diye sorduğumda, lazere gitmemi önerdi. Bu halde mi diye sordum. 5 ayı doldurunca yaptırabilirsin, hiçbir sakıncası yok dedi. Hamileyken mi diye tekrar sordum, evet, 5 aydan sonra hiçbir zararı yok dedi. Ben tabii ki hamilelikte bu riske girmeyi göze alamam, zaten ancak yavruma kavuşacağım 😄

O yüzden doğurur doğurmaz lazere gitmeyi planlıyorum. Bir aksilik olmazsa tabii, Allah'ın izni ile. 😊
Ben emzirme donemi ilk 6 ay da gitmeyi dusunmuyorum hormonlar bi kendini bulsun

Progestan kullananlar iğne olarak tekrar bi yardımcı olabilr mi. Ben hergün ğne yaptıryrum ama hergün aynı saat denk gelmyo illa aynı saat olmak zornda mı internette bulamdm doktra da çok soru sordm bgn ondan sormadm blen var mı

X