2021 Aralık Anneleri

Çok şükür canım bebişin iyi olsunda gerisi mühim değilll ne zaman sonra ki randevun bakalım seninde mi erkek olacak benim gibi ben 9 temmuzda gidicem hem tetanoz aşısı için o zaman cinsiyete emin olurum heralde

Kizlar benim kiz günde 1 kere anca hareket ediyor bazen de hiç normal mi bu gecen hafta daha fazlaydi snki

Kızlar aranızda nifty test yaptıranlar vardı. Hangi labaratuvarda yaptırdınız. Ve ücret ne kadardı yazarmısnız lütfemin
Selam canım bende salı günü panaroma nifty testi yaptırdım İstanbul Medipol Hastanesi'nde 3000 TL'ye. Kombine risk 1/223 çıktı çok anlamıyorum ama değerleri. Keşke 2 li test falan yaptırmadan nifty yaptirsaydim oğlum zamanında yoktu ya da duyulmamisti bu test bilmiyorum. Burda yapanları okuyunca rahatlıyorum yani demekki çoğu insanın riskli çıkıyor. Sapma olasılığı yüksek bu ikili testin. Henuz sonuç çıkmadı ama inşallah hepimizin risksiz çıkar sağlıkla alırız bebislerimizi kucağımıza

Arkadaslar dun aksam vajinal girisde bi sertlik sislik elime geldi......vajina girisi ust kisminda, cok korktum acaba idrar torbasi sarkmasimi yoksa siskinlikmi olusmus idrar torbasinda? Bebege yada ne bilim erken doguma falan zarari olmasinda
Not; agri sizi vs yok.

Kizlar benim kiz günde 1 kere anca hareket ediyor bazen de hiç normal mi bu gecen hafta daha fazlaydi snki
Ya benim de öyle geçen hafta gıdıklanmalar vardı bu hafta çok az bazen hiç Geçen hafta yüzü dışarı bakar pozisyondaydı ben de hissediyordum sanırım döndü diyorum. Içerden de ben hissedemiyorum diye düşünüyorum.

Rahim ağzi canim o .

Idrar torbasıdır bence ön tarafta ise.

Dr lar o yuzden sanrm 20. Haftada hissedersnz diyorlar hep tam olarak yani

Hic alakasi yok cnim onceki gebeliklerimde zordu ama bu gebeligim baska biseydi bugun biraz iyiyim sukur dun bile cok kotuydum.esim bugun isyan etti artik dedi 2 aydir beni hayatimdan bezdirdin

Rahim ağzi canim o .
Cnim ben fitil kullandigim icin surekli zaten kontrol ediyorum rahim agzi nasil bisey bilmiyorim ama ilk defa boyle bisey hissetim bi zarari olmasinda bebege.
Idrar torbasıdır bence ön tarafta ise.
Canım vajina girisinde ust kisimda dunden beri oyle olmuş cok tedirgin oldum ya buyuk bibet parcasi gibi cok sert.

Cnim endise etme bugun yarin hissedersin zaten oyle oynama yok sadece bir kac kes ust uste damar atmasi gibi oluyir belki oluyordur hissetmiyirsun ben 2 cocugumdada 18de hissetim

Benim gecmeyen enfeksiyonum vardi. Fitil kullanirken elime bisey geldi yuvarlak. Doktor alttan muayene etti. Rahim agzin o enfeksiyondan biraz fazla buyumus korkacak bisey yok demisti. Ordan biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…