2021 Aralık Anneleri

Dünde bana riskli dedi yaş riski ank şehir hastanesine gidiyorum ben hemen elime kağıt verdi 2000 TL ye fetal yapılıyor diye yaptrımam suda aldırmam dedim
fetal dna yı neden yaptırmak istemiyorsunuz? maddi açıdan dolayı mı? şehir hastanesinde bizim özel olarak yaptırdığımza oranla ucuzmuş aslında.

henüz kilo almayan, göbeği karnı çıkmayan (yani extra :KK70: zaten kilolu olduğum için göbeğim vardı :KK70: her hafta ölçüm alıyorum cm değişmedi daha) bir ben mi kaldım acaba :KK70:

Yaaa
Kızlar istisnasız herkes bana kız dedi ramzi nub herşeyde kız çıktı ama oğluş geliyor 😂😂😂 pipişini gösterdi doktor bugün büyümüş bile bak gözüküyor artık dedi 😍
Aa cok seviindim bende size kiz demistim merakla aciklanmasini bekliyodum saglicakla gelsin insallahhhh 😍😍😍

Ay ne bileyim
Görünüyorsa görünüyordur sonuçta
Söyleyeydi nolurdu 😥
Bu arada bi de 8 gün ilerideydi ya
Artık sadece 1 gün ilerde
3 haftada tembellik yapmış 😬
Devlet hastanesinde iyi doktor bulmak gerçekten çok zor. 5 karış surat ağızlarından cımbızla laf alıyorsun. Cinsiyet konusunda da söylese sanki bir yerleri eksilecek. Çok şükür iyi bir doktora denk geldim de sormadan her şeyi anlatıyor. Cinsiyeti ben sormadan söyledi birde yüz üstü yatıyordu bebiş. O yoksa başka doktora gitmek zor geliyor. Kafamdan hep soru işaretiyle çıkıyorum odadan.

Eklentiler

• IMG_20210624_171311.jpg
    IMG_20210624_171311.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 55
henüz kilo almayan, göbeği karnı çıkmayan (yani extra :KK70: zaten kilolu olduğum için göbeğim vardı :KK70: her hafta ölçüm alıyorum cm değişmedi daha) bir ben mi kaldım acaba :KK70:
Ben hiç kilo almadım ama göbeğim çıktı. Minyonum diye iç karında yer bulamadığını düşünüyorum.

Devlet hastanesinde iyi doktor bulmak gerçekten çok zor. 5 karış surat ağızlarından cımbızla laf alıyorsun. Cinsiyet konusunda da söylese sanki bir yerleri eksilecek. Çok şükür iyi bir doktora denk geldim de sormadan her şeyi anlatıyor. Cinsiyeti ben sormadan söyledi birde yüz üstü yatıyordu bebiş. O yoksa başka doktora gitmek zor geliyor. Kafamdan hep soru işaretiyle çıkıyorum odadan.
Benim gittiğime kötü doktor diyemem doğrusu
İlk sefer için gayet ilgili geldi bana hatta
Sadece cinsiyet konusunda tahminde bulundu ama çok erken dedi yine de 🙄

Selam aralık anneleri 🌸 11+6yım bugün. Doktorum cinsiyet tahmininde bulundu ve kendinden emin bir şekilde kız dedi.. bir oğlum var sizce değişme şansı var mı 🥲 12. Haftada cinsiyet tahmini alıp uymayanlar kimler? 🙏 teşekkür ederim şimdiden cevaplayanlar için 🍉
Değişmez inşallah 🤣 bana 11. Haftada kıza benziyor dedi bugün 16+3 kesin kız dedi detaylıda değişmezse kız 😍😍

fetal dna yı neden yaptırmak istemiyorsunuz? maddi açıdan dolayı mı? şehir hastanesinde bizim özel olarak yaptırdığımza oranla ucuzmuş aslında.
Yoo maddi açıdan değil ama bi 3lü taramaya bir giriyim başka doktorlar ile görüşüyüm 3 lü taramamdada risk çıkarsa öyle yaptırırım devletde özel den beter yaş riski ne diyorum doğru düzgün açıklama bile yapmıyor o yüzden araştırayım öyle rabbim sağlıklu sıhhatli hayırlı bir evlat nasip etsin hepimize inş

Yoo maddi açıdan değil ama bi 3lü taramaya bir giriyim başka doktorlar ile görüşüyüm 3 lü taramamdada risk çıkarsa öyle yaptırırım devletde özel den beter yaş riski ne diyorum doğru düzgün açıklama bile yapmıyor o yüzden araştırayım öyle rabbim sağlıklu sıhhatli hayırlı bir evlat nasip etsin hepimize inş
anladım canım, o daha mantıklı tabi o zaman. biz hiç ikili test yaptırmadan direkt bunu yaptırmak istedik kesin sonuç alalım, kafamız boşuna bulanmasın diye

Eklentiler

• D57523C4-3FAC-43AE-A6ED-E06C8D0860A8.jpeg
    D57523C4-3FAC-43AE-A6ED-E06C8D0860A8.jpeg
    83,6 KB · Görüntüleme: 26
  • 4636FD8C-1697-4B58-B085-4BDB4C168C5D.jpeg
    4636FD8C-1697-4B58-B085-4BDB4C168C5D.jpeg
    83,5 KB · Görüntüleme: 23
Benim gittiğime kötü doktor diyemem doğrusu
İlk sefer için gayet ilgili geldi bana hatta
Sadece cinsiyet konusunda tahminde bulundu ama çok erken dedi yine de 🙄
Ne güzel memnunsanız. Benim bulunduğum yerde özelde de devlette de pek imkan yok. O yüzden epey zorlanıyorum. İnşallah bir dahaki gidişe öğrenirsiniz 😊

X