2021 Aralık Anneleri

anladım canım, o daha mantıklı tabi o zaman. biz hiç ikili test yaptırmadan direkt bunu yaptırmak istedik kesin sonuç alalım, kafamız boşuna bulanmasın diye
Tabi canım oda güzel ama bu kadar büyüttük Allah korusun inş birşey çıkmaz ama çıksa aldıramam ben Allah'ım hayırlısını versin o yüzden para dökmek istemiyorum Rabbim ne verirse güzel eyler inş bize hayırlı sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün akıllı fikirli Salih yada Saliha bir evlat nasip eder canım hep böyle dua ediyorum

Ayyy çatlıcam ne tahmin etti söyle da artık
Erkek gibi AMA çok erken ciddiye alma dedi

Ne güzel memnunsanız. Benim bulunduğum yerde özelde de devlette de pek imkan yok. O yüzden epey zorlanıyorum. İnşallah bir dahaki gidişe öğrenirsiniz
Benim de fazla yok aslında seçenek
Özelde bi doktor var ona da dünya kadar para veriyoruz mecburen
Rakibi yok çünkü
Devlete ilk kez gidebildim
İyi geldi bana şimdilik

Erkek gibi AMA çok erken ciddiye alma dedi

Benim de fazla yok aslında seçenek
Özelde bi doktor var ona da dünya kadar para veriyoruz mecburen
Rakibi yok çünkü
Devlete ilk kez gidebildim
İyi geldi bana şimdilik
İnşallah hep memnun kalırsınız o zaman süreç boyunca iyisine denk geldi mi zaten bırakmamak daha iyi

Iyiyim canım senin nasıl gidiyor bulantılar filan? Çiçeem yapayım yorum ama tutturamadın diyenler de oldu
Olsun kuzum bir dene bakalım
Ahh bulantı lar beni mahvediyor.. 3 gündür hastanedeydim daha yeni eve geldim.. Senin bulantılar bitti mi peki?

Yaa tam iyi doktor buldum diyorsun bu sefer kafanı yarıyor kime iyi desem birşey çıkıyor iyi doktorunda hastası çok oluyor soru sormaya vakit kalmıyor ama iki ucu da b.... hayırlısı bakalım

Olsun kuzum bir dene bakalım
Ahh bulantı lar beni mahvediyor.. 3 gündür hastanedeydim daha yeni eve geldim.. Senin bulantılar bitti mi peki?
Prilama devam ediyorum günde iki ciddi azaldı. Kahvaltıdan sonra biraz oluyor sonra olmuyor çok şükür. Geçen tek doz alayım dedim 2 gün toparlanana kadar 3 4 gün geçti valla fenaydı.

Prilama devam ediyorum günde iki ciddi azaldı. Kahvaltıdan sonra biraz oluyor sonra olmuyor çok şükür. Geçen tek doz alayım dedim 2 gün toparlanana kadar 3 4 gün geçti valla fenaydı.
Insallah yakinda gecer cnm benim cok sukur cok farketti bu hafta daha iyim

Bana da doktorum yeni ilaç yazdı, aslında hiç tavsiye etmiyordu. Baktı olacak gibi değil, mecbur kaldı. CARİBAN adlı ilacı kullanacağım ben de, inş işe yarar :)

Bana da doktorum yeni ilaç yazdı, aslında hiç tavsiye etmiyordu. Baktı olacak gibi değil, mecbur kaldı. CARİBAN adlı ilacı kullanacağım ben de, inş işe yarar :)
Inan daha iştahım tam gelmedi canım hiç bi şey yemek istemiyo. Tencere yemeği gözümün göresi yok. Kuu kuru şeyler yemek istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…