2021 Aralık Anneleri

Valls sonuns kadar izledim cok uzuldum muge bile normalde robot gibidir o bile ağladı...Yani adamın karizmasida baska bisry ya yoksam banami oyle geliyo belkide hormonlar ypiyo
Allah seni kız adam dürüst efendi dışa da yansımış senin hormonlarda

Allah seni kız adam dürüst efendi dışa da yansımış senin hormonlarda
Kiz seni etiketlicektim senin yorumunu merak ettimkiz zaten adam cok durust efendi diye bana karizmatik geldi.Vallada benim hormonlar ypiyo esime bile dedim esim ters bakis atti oda horminlardan oldugunu biliyo ya sesini cikarmadi

Kiz seni etiketlicektim senin yorumunu merak ettimkiz zaten adam cok durust efendi diye bana karizmatik geldi.Vallada benim hormonlar ypiyo esime bile dedim esim ters bakis atti oda horminlardan oldugunu biliyo ya sesini cikarmadi
Puahahahah iyi bari susmusdur bakim su adama ya

herkese iyi akşamlar.
benim ikili test sonucum çıkmış. ama hiçbirşey anlamadım. üstelik o gün içerisinde 2 kere ikili test yapmışım gibi gözüküyor. biri sabah 9 da(bu dogru) biri da öğlen 15 de(böyle bir şey yapmadim). raporda da tarih 14.00 da gösteriyor. daha sonra özel hastaneden de yaptırmıştım. onunda sonuçları geldi ve cok iyi cikti yaşıma ve ense kalınlığına göre.1:1040 cikti. ama bu aşağıdakiler şehir hastanesindeki sonuçtan hiçbirşey anlamadım. kötü bir sonuç mu? bir de yanlışlık olabilir mi?

İyi adam ters bi tepki vermemiş ayyy ne ağladım ağlayanımda varmış Allah yardım etsin

Bu değerlerin tek başına bir anlamı yok bildiğim kadarıyla. Grafik şeklinde risk durumu çıkıyor onu da doktorunuz yorumluyor. O da düşük riskli çıkmış zaten dediğinize göre

Bugün akşam karnıma feci bir kramp girdi ya 1 ay önce gibi de olmuştu yine 1-2 dk yerimden kıpırdayamıyorum. Yaşayan var mı magnezyum eksikliğinden karna da kramp girer mi acaba hiç baktırmadım bu değerlere

Bana da olmuştu aynısı sağ tarafima girdi bağırdım hatta apandisit sandım sonra geçti. Süt icmistim gaz yaptı sanırım dedim bir daha olmadı ama doktora sormak lazım canım geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…