2021 Aralık Anneleri

Ileri olmasi bebegin iriligiyle ilgili dimi dogum tarihini cok etkilemiyor bildigim o yine adete gore hesapliyorlar:)))
Evet cnm bizim genetik iri oğlan da iriydi iri olunca tam tarih beklenmiyor 15 gün önce olur diye düşünüyorum bnm Aralık ortası çıkıyordu şimdi Aralık başı çok tutmazlar iri olunca

Eki Görüntüle 2871063
kizlar su bebeye bir cinsiyet tahmini yapin nolur
Maşallah şimdiden kimin sözü gecicek belli
Benim de 1.6 çıkmıştı normal dedi doktorum. Hem annesi kalp atışı var bak ne güzel gayet sağlıklı bence. Haftaya sonucunuzu göstermeye gittiğinizde birdaha baktırın içiniz rahatlar. Artık kordon görevi devraldığı dan tatlı birşeyler de yiyin. Bizide haberdar edin.

Canim bende ikili test verdim benimki de bildiğin oturuyodu doktor çok güldü, cinsiyetine bakmak için kaldırmaya çalıştı oda ama kaldiramadik bir türlü sabit duruyordu ,bende tedirgin oldum hareketsizdi ama sonra düşündüm ki ben aç gitmiştim test vericem diye hiç bişey yememistim karnımda çok acikmıştı ona bağladım , kalp atışını duyduktan sonra bence hiç kafanı yorma Allah korusun bı durum olsa zaten atış normal olmazdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…