2021 Aralık Anneleri

Hem de nasıl onda 13.haftada erkek demişti sonra belli değil 20 de kesin kız dı. Şimdi yine erken haftalar da görsem de kesin gözüyle bakarmıyım bilmiyorum
16 dan itibaren bence kesindir canim. Ben de kizimda 14 haftada gostermedi 15+5 te kesin kiz dendi. Bunda 12 haftada erkek gibi dedi bakalim tutacakmi yine 16 gibi gtcem

Ultrason muayenesine göre 1 hafta önden giden varmı? Adet tarihime göre 14+5 im ultrason ölçümüne göre 15+5 :)
Benimki de 8 gün önde duruyor şimdilik

Kizlar bi cinsiyeti ogrenemeyen ben kaldim galiba bende cin takvimiyle avunup duriyom. Cinsiyeti belli olan anneler acaba cin sizde tuttumu?
Ben de öğrenmedim hala
Bekliyorum
Belki rahim büyüdüğü içindir benimde belime bıçak saplanir gibi bi ağrı giriyor arada yokluyor bakalım haftaya kontrol var soracağım
O tutulmaları ben takip ediyorum şimdi
Hızlı hareket ettiğim zamanlar oluyor genelde
Benim de aceleci bi yapım var
Hep hızlı yürür hızlı hareket ederim
Bu hafta yavaş olmaya çalışıyorum
Epey azaldı tutulmalar
Kasık ağrısı da gaz sancısından dolayı oluyormuş genelde
Resmen özfarkındalığım arttı

Bu arada 2. Trimestera girmemle beraber tüm bedenim alt üst oldu benim
Baş ağrısından duramıyorum evde
Yine 6'dan 9'a kadar uyudum
Elimi bile kaldıracak halim olmuyor
Benim ilk üç ay evdeyim diye rahat geçmiş meğer
İşe başlayınca gerçek hamilelikle tanıştım

Ay yemiştim ama yine de uyanmadı benim tosuncuk inşallah güzel haberler veririm

Bende aç gitmiştim belki ondan hareketsizlerdi oladabilir vallahi İnşallah sağlıkla gelsin minnoşlar

Kizlar bi cinsiyeti ogrenemeyen ben kaldim galiba bende cin takvimiyle avunup duriyom. Cinsiyeti belli olan anneler acaba cin sizde tuttumu?
Ben ve belli olsada kiyafet alsam diyenleri kiniyordum 7 ay olmadan alinmaz falan diye simdi resmen icten ice cildiriyorum biseyler alsam diye belli olsada bi ben zaten hareketeettigi ultrasonu gorene kadar anlamamisim hic bisey simdi videosunu her gun kac kez izliyorum bi bilseniz var ya deli dersiniz bana

Kızlar uzun zamandır giremiyorum şöyle bir göz attım konuşmalara bebişimin cinsiyeti belli oldu oğlum geliyor aşı olmayı da doktorum önermedi. Hamileyken risksiz olduğuna dair bir prosedür yok elimizde. O yüzden olmanı istemiyorum ama emzirirken olabilirsin dedi. Doktorların hepsinin başka konuşması çok saçma ya..

Ayy bnm de mi böyle olacak acabaa
Benim gitmeyi dusundugum doktor da birine kiz demis dogumda erkek cikmis gorumcem anlatti bunu c arkadasim 3. Ayimda bildi dedi kuzenim de 3. Ayimda bildi dedi ikisi de doktordan cok memnun ultrason cihazi da cok iyi adam docent gorumcem bi arkadas hic memnun kalmadi biri cok memnun dedi memnun kalmayan tum sureci niye onunla gecirdi o zaman cok sacma degilmi

Ben olunmamasi taraftariyim yeterince arastirma yok o riski goze almak cok buyuk bence

:)) kimmiş burda mi...

Aynen neden devam etmiş memnuniyet kriteri önemli tabi bir de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…