2021 Aralık Anneleri

Selam Kızlar bugün çok rahatsızlandım bulantı ağrı vs doktora gittik, bebek iyi çok şükür. Cinsiyetimizi de gördük erkek geliyor teorilerden tutanları yazayım; ramzi tuttu, çin takvimi tuttu, nuba göre kemiği %100 kızdı ama tutmadı. Bulantın çok kız dediler tutmadı. Şimdilik aklıma gelen bunlar. Nub a çok güveniyordum beni en çok o şaşırttı. Hepimiz sağlıcakla doğuralım inş kız oğlan farketmez tabi bu da işin eğlencesi

Doktor ba
Ben doktoruma sordum yaptır dedi. ama nedense hiç içime sinmiyor. çünkü başka bir kadın doğumcu yaptırma demiş arkadaşa. daha kendi aralarında kesin bir bilgi yok?? Biraz daha araştırıcam
Doktor Banu çiftçide paylaşım yapmış asıyla ılgılı okumanızı tabsıye ederım . Tam yaptracaktım randevu akacaktım gerı vazgeçtim

Öğle aralarında yürü canim ben öyle yapıyorum, oturmak hiç iyi gelmiyo haftasonlari yatmaktan kalcam acıdı hem farkettim ki hareketsiz kaldıkça daha ağır geçiriyorum gebeliği evde olduğum günler kusma bulantı baş dönmesi yataktan çikamama oluyo ama hareketli geçen günler çok daha iyiyim

Aynen ben de öyle yapicam inşallah su pandemi prosedüre bize gelene kadar kalkmaz geçen yıl hamişler hep evde geçirdi valla gebeliği ne sansliydilar

Kızlar merhaba Bugün doktor Randevum vardı ense kalınlığı1.5dedi doktor normal bir değer dedi. Kan verdim haftaya çıkacak. Bebeğim hareketsizdi doktor baktı uyuyor dedi, kalp atışını da duyduk gayet iyi dedi doktor. Ama cihazı karnıma yavaş yavaş vurmasına rağmen bebeği uyandıramadık bu durumu yaşayanınız var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…