2021 Aralık Anneleri

aynı durumdayız, umarım 24 haftada ki izni kaldırmazlar. bide benim takıldığım konu hani 32. haftada döneceğiz ya tekrar o haftalarda yıllık izin alsam olurmu. illa çalışmalımıyım doğum sonrasına aktarmak için???
Evet aktarmak için çalışmak zorundayız. Ama yıllık izin olayı öğretmenlikte olmadığı için bilemiyorum o sırada yıllık izin kullansak sayılıyor mu diye

Son düzenleme:
SANIRIM BENİM FİTİLİN DE EŞDEĞERİ CNM NETTEN BAKTIM ÖLE GÖRÜNÜYOR.. BEN DE DE OLUYOR ÖZELLIKLE WC DE :KK43:
Ya benim boyle bacak bitisigimde gibi kulkancam sanirim otururken yururken bacagimi haraket ettirdigimde oluyor sadece antibiyoyik ise yarar diye dusundum ama yetmeyecek oyle gozukuyor sen kullandin mi canim fitili

Ya benim boyle bacak bitisigimde gibi kulkancam sanirim otururken yururken bacagimi haraket ettirdigimde oluyor sadece antibiyoyik ise yarar diye dusundum ama yetmeyecek oyle gozukuyor sen kullandin mi canim fitili
bacakla özel bölge arasında bende bugun sızlamalar oldu acıma tarzında.. ama en çok wc de ve öksürürken hapşırırken canım yanıyor.. ben fitile devam ediyorum cnm 6 tane kaldı şuana kadar akıntımı falan kesmedi henüz.

bacakla özel bölge arasında bende bugun sızlamalar oldu acıma tarzında.. ama en çok wc de ve öksürürken hapşırırken canım yanıyor.. ben fitile devam ediyorum cnm 6 tane kaldı şuana kadar akıntımı falan kesmedi henüz.
Bana 1tane kullan fitil dedi cnm otle gorunurde sari akintim yoktu pek bakalim kullandim ben de ya acaba rahim genisledigi icin mi O ozel bolge bacak agrisi o da aklima geliyor ama beni cok zorluyor bugun izin aldim bilac gun evden calisacagim

X