2021 Aralık Anneleri

Hayırlı olsun. Sağlıkla gelsin inşallah.

Kızlar konu açtım alışveriş muhabbetini burda yapabiliriz dilerseniz. Aldıkça aldıklarımızı atarız.

Ay bebektir bence ya
Ben de bi duygulandım bebek olMa ihtimaline
Ozel sektorde ogretmenlik zor olacak evlenince diye birakip baska bir sektore gectim ama oturmak da hamilelik de zormus eminim ayakta da zordur
Öğretmenlik hep ayakta oluyor ya
Zor gerçekten
Özelde devlette hamileyken gerçekten zor geldi bana
Eve kendimi zor atıyorum
Son enerjimle merdiven çıkıyorum
Oturmalı işi tercih ederdim sanırım

Bende minik bir pırpır gibi bi şey oldu ağladım bugün

Bende minik bir pırpır gibi bi şey oldu ağladım bugün
Nasıl manyak tipler olup çıktık
Çok gülesim geliyor bazen

Benim ilk 3 ay rahat geçmişti ya
2. 3 ayım hiç rahat geçmiyor
Müthiş yorgunum
İştahım yine azaldı
Başım ağrıyor
Resmen benim trimesterlar yer değiştirdi

Oh be yeter biraz hamile ol sen de

Onunda dezavantaji oldukca fazla ben de 3 4 ay daha dayanip dogum sonrasi donus yapmayacagim buyuk ihtimal yeniden ogretmenlik sansimi deneyecegim en ozel en guzel meslek baba gore❤

Onunda dezavantaji oldukca fazla ben de 3 4 ay daha dayanip dogum sonrasi donus yapmayacagim buyuk ihtimal yeniden ogretmenlik sansimi deneyecegim en ozel en guzel meslek baba gore❤
Hamileyken her iş zor demek ki
Ya normalde işimi çok severim
Koşa koşa da giderim hatta
Şimdi de sorun o zaten
Yine en yüksek enerjiyle yapmaya çalışıyorum
Ama vücudum buna müsait değil artık
Seviyorsan mutlaka öğretmenliğe dön bence

Ogretmenlik bana is olarak gelmiýordu kosarak giderdim ben de o ders saati nasil gecmis anlamazdim cocukla cocuk olmak o yaslarda hissettiriyor insaniinsallah canim bunlari yazarken bile gulumseyerek yaziyorumben de oyleyimdir kendimi ii hisseidnce max enerjimk veririm iinsallahh bebislerimizi sgalikla aliriz kucagimiza da istedigimi gerceklestiririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…