2021 Aralık Anneleri

Ilac kullanirken de korkuyor insan bana fitil de verdi 3aydan sonra kullanlblir diyor ama daha yeni doldurdugumuz icin 3ayi onu kullanmakta vekingen davraniyorum
Bana 2.kutuyu verdi fitil olarak ilk 1 kutu geçirmedi 2.ye geçtim bende çekiniyorum acaba keseye falan zararı oluyor mu die

10 gün geriden geliyordu. 6 gün geriden geliyor şuan. Cinsiyet söylemedi çok merak ediyorum bir sonraki kontrol 1 ay sonra.

Gecmis olsun canim senin doktorda amma vicdansizmis hem kanama var hem kasik agrisi niye vermiyor ki rapor, heyet raporubda sinir yok istedigi kadar verebilir uygun gorurse,Sağlık Ocakları tek hekim 10 gün +10 gün olacak sekilde veriyor raporu sanirim hiç aile hekiminden rapor almadım ben

Daha ilaçları almadım canım ama reçete bu içimde kan ve demir ilaçlarıda var fitil krem ve hapta var
Monurol ben geçen hafta 2 şase kullandım
Doktor idrar yolu enfeksiyonu var demişti
Çok su içtiğim için sanırjm ben hiçbi şey hissetmiyorum tahlillerde çıkmadıkça

Monurol ben geçen hafta 2 şase kullandım
Doktor idrar yolu enfeksiyonu var demişti
Çok su içtiğim için sanırjm ben hiçbi şey hissetmiyorum tahlillerde çıkmadıkça
Bende yaklaşık 1 aydır kasık bölgemde ara ara oluşan ağrı oluşuyordu. 1 haftadır da yanma olunca gitmek istedim.

Bende yaklaşık 1 aydır kasık bölgemde ara ara oluşan ağrı oluşuyordu. 1 haftadır da yanma olunca gitmek istedim.
Benim hep aylık tahlillerimde çıkıyor
Çocuktan öncr de çıkıyordu hep
Bence bende hep var

Kasık ağrısı için bugün aradım doktoru ben
Kanama lekelenme olmadıkça korkma
İçin rahat etmiyorsa yine bakalım ama gazdan, rahim büyümesinden olabiliyor dedi
Ben de gitmemeye karar verdim

Kızlar 2 li taramanın sonucu çıkmış ultrason temiz çıkmıştı nasıl değerler birde orda rapor hazır diyor onu e nabızdan nasıl alabilirim

Eklentiler

• Screenshot_2021-06-14-15-11-15-743_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar 2 li taramanın sonucu çıkmış ultrason temiz çıkmıştı nasıl değerler birde orda rapor hazır diyor onu e nabızdan nasıl alabilirim
E NABIZDA BU ŞEKİLDE DEĞER OLARAK GÖRÜNÜYOR DOKTORA GİTTİĞİNDE SANA DAHA DETAYLI İSTATİSTİKİ BİLGİLERİN YER ALDIĞI BİR SONUÇ VERECEK. BU DEĞERLERE GÖRE NORMAL GÖRÜNÜYOR AYRICA.

Canim benim papp-a 1.31 serbest beta hcg ise 17.8 o kadar araştırdım normalmi degilmi anlayamadım benimkinide yorumlayabilirmisin randevum 1 ay sonra

Canim benim papp-a 1.31 serbest beta hcg ise 17.8 o kadar araştırdım normalmi degilmi anlayamadım benimkinide yorumlayabilirmisin randevum 1 ay sonra
O arkadaşın sonucları ile benimki hemen hemen aynıydı usg si de temiz çıktığı için yorumladım ama bilemiyorum canım belki bilen birileri çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…