2021 Aralık Anneleri

Geçmiş olsun bende şu an da kanama alanı sebebi ile hastanede yatıyorum
Doktorum ultrason ile muayene etti aktif kanaman görünmüyor ama öğlene kadar bekleyelim dedi
(Geçen haftada aynı yerdeki kanama alanı nedeni ile 3 gece hastanede yatmıştım)
Bilmiyorum ne olacak
Allah yardımcımız olsun

Benim önceki kaybımdan dolayı riskli bir hamileliğimden var
2 hafta önce heyet raporu almıştım
Hamilelik devam ettiği sürece heyet raporu alacağım
Çok geçmiş olsun Allah sağlıkla kucağımıza almamızı nasıl etsin inşallah.

Gecmis olsun canim senin doktorda amma vicdansizmis hem kanama var hem kasik agrisi niye vermiyor ki rapor, heyet raporubda sinir yok istedigi kadar verebilir uygun gorurse,Sağlık Ocakları tek hekim 10 gün +10 gün olacak sekilde veriyor raporu sanirim hiç aile hekiminden rapor almadım ben
Evet canım verse çok iyi olacaktı şimdi tekrar sağlık ocağına gidecegim. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız. 🤲

Bebek hareketleri ne zaman hissediliyor?
Ayrıca hissediyorsak nasıl bi şey hissetmek lazım acaba? 🙄

Bebek hareketleri ne zaman hissediliyor?
Ayrıca hissediyorsak nasıl bi şey hissetmek lazım acaba? 🙄
Bu haftalarda başlıyor aslında ama kişiden kişiye değişebiliyor sanırım. bide ilk gebeliğiniz olduğu için farkedemeyebilirsiniz. kas seyirmesi gibi oluyor başlarda bir iki tık tık ediyor :KK36:çok uzun sürmüyor. henüz bebeklerimiz küçük oldukları için bu kadarına güçleri yetiyor:KK37:

Kızlar midem ağrıdığı için doktor bana son gittiğimde bi ilaç yazdı panto adında bir hap ancak ilaçta gebelere önerilmez diyor sizce kullanmalı mıyım🤔

Bu haftalarda başlıyor aslında ama kişiden kişiye değişebiliyor sanırım. bide ilk gebeliğiniz olduğu için farkedemeyebilirsiniz. kas seyirmesi gibi oluyor başlarda bir iki tık tık ediyor :KK36:çok uzun sürmüyor. henüz bebeklerimiz küçük oldukları için bu kadarına güçleri yetiyor:KK37:
Bu haftalarda hissedilmeye başlıyor. Arada tık tık gibi bi şey oluyo sanki bende ama emin değilim tabi.
Bende de geçen kendimi sallarken bi kere tık etti
Sonra denemek için bi kere daha bilerek salladım bi tık daha etti
Belki de o bebekti o zaman 🤩🤩
Calisan arkadaslar gunluk kac saat calisiyorsunuz
Sabah 8.30 öğlen 14.30 arası çalışıyorum ben de
Ama çoğunluk ayakta geçiyor
Eve gelince hiçbir şey yapmaya enerjim kalmıyor
Kolumu bile zor kaldırıyorum

Ay bebektir bence ya 🥲

Ozel sektorde ogretmenlik zor olacak evlenince diye birakip baska bir sektore gectim ama oturmak da hamilelik de zormus eminim ayakta da zordur

Maalesef aynı hastanede 2 gün sonra tekrarladım 80 den 110 a çıkmış :KK43: sağlıksız bir ilerleme var umarım dış gebelik değildir kimyasala razı olur hale geldim :KK43:
Malesef ssglikli bir artis degil umarim dus gebelik değildir evt ama doktorunla görüş mutlaka erken dönemde dışgebelik tedavisi cok daha kolay oluyor

Kızlar bgn kontrolüm vardı maalesef bebeğin kalbi durmuş alınacak, geçen sene de kalp atışı alınamadan kaybetmiştim:KK43: Şimdi bir sürü genetik test vs yapılacak. Sizlere hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim 🤲
☹️☹️ Cok uzucu cidden can acıtan bir durum Rabbim sabir versin ben gecen cumartesi 5 Haziran'da 13 haftalik bebeğimin kalbi durdu ve alindi seni çok iyi anlıyorum umarım Rabbim sabir ve beraberinde saglikli bir gebelik nasip eder😔😔

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben aranıza yeni katıldım. 3. gebeliğim 39 yaşındayım. Aslında 7. gebeliğim desem daha doğru olur. İnşallah 3. çocuğum olacak 😊 Son 1 ay çok sıkıntılı geçiyor tecrübeli olmama rağmen her gebelik farklıymış bunu anladım. Bulantı, hazımsızlık, şişkinlik, halsizlik hepsini yaşıyorum. Umarım bundan sonrası hepimiz için iyi olur. 🥰

kizlar ikili tarama sonucum cikti benimde papp a sonucu yuksek cikmis bebekte risk yok ama sende var dedi perinatolojiye yonlendirdi..

X