2021 Aralık Anneleri

Bizim kız da asla hiçbir şeyle oyalanmıyor o yüzden mecbur kalınca yürütece koyuyorum yoksa ne tuvalete gidebilirim ne yemek yapabilirim, şunu da belirteyim günde 15dk dan fazla koymuyorum ve bazı günler hiç kullanmıyorum. Bence çok uzun süreler olmadığı sürece sorun olmaz. Bi kaç arkadaşım sürekli yürütece koymuş çocukları şuan içe basıyor bacaklar çarpık.
Bizde de emekleme yok çabası da yok keyifçi yatayım annem oynatsın derdinde

Bilmiyorum ve öyle olsun umud ediyorum
Dut kürü de işe yariyor. Kuru dut kaynatıp suyu içiliyor. Taze dut yesen o da ise yarayabilir.
Iki hafta once bizim de oyleydi gunduz max yarim saat uyudu aksam da cok zor uykuya daldi geceleri cok uyandi. Ne zaman ki alt iki dişi de patladi hemen rahatladi cok farketti diş sizinki cikarmis miydi?
Alt dişleri çıktı canım. Ustler mi çıkıyor acaba diyorum. Yoruyor gerçekten böyle olması

Sana da hazirlik asamasini atiyorum o zaman tek tek bak
Ben de istesem zahmet olmazsa
Sat kesin değil mi ona göre baksan. Geçici olduğunu bilmek iyi geliyo.
Zararı bi yana ev kazalarına da sebep oluyor. Kullanırsan asla ualnız bırakma.

Benimkinin zaten yuruteçte dyracaği mechul almicam gorumcemde var verecek gsliba da

Asla kimse tavsiye etmiyo ya. Aşırı parmak ucu basan bebe yürüdü tam yaşında. Ev kazası için ben tek zaten bırakmam degişik hareketleri var
Riske atmamak için herhalde
Yürürse sorun yok zaten de
Parmak ucuna basarak yürümeye alışırsa sorun oluyor sonra epey
Ameliyata kadar yani

Düzeldi ya şükür. Bebe bi de kafkas kökenli aşırı uca basıyodu. Dedim genetik herhalde böyle folklör oynayacak
Yok kız bu kadar küçükken değil zaten
Daha okul yaşlarında filan hala uçlara basanlar oluyor
Onlar için dedim
Yoksa bizimkiler daha basmayı yeni öğreniyorlar

Bizim bakilmadi bitter baktirmak lazim mi
Bizim başka sebebten bazı rutin tahliller yapıldı onun içinde bakılmışken Bn b12 d vit kan filanda baktırdım kan alınmışken öyle çıktı
Dr sor istersen bnm de düşük dr büyük ihtimalle senden etkilenmiştir dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…