2021 Aralık Anneleri

Kızlar oğlum bu ara doğru dürüst uyumuyor. Gündüz yarım saat en fazla ve uykusu olduğu için de huzursuz sürekli. Beni çok yoruyor surekli kucağımda. Yatiriyorum hemen uyanıyor. Bazen 10 dakika olmadan çığlık sesine koşuyorum. Öyle bir ağlıyor ki düştü falan kesin diyorum o derece. Sizinkilerde böyle dönemler oldu mu geçici mi? Uykusunu alirsa gayet uslu aslında ama neden uyumuyor anlayamıyorum :silah:
Atak mı ki

Masallahhh annesi bizimki uyku geldigi an eeee diyor ona bayiliyorum, gel gel yapinca atliyor kucaga bidee kitaptan meee möö ogrendi ama neye dedigini fark edemiyor herr seye mee möö diyor 🤣 bizde seviniyorduk mama diyen varmisss 🤣🤣🤣
Sadece beni istediğinde mamma diye agliyo 🤣 gel yapinca kollarını kaldırıyor benden başkası gel dediginde bana sarılıyor sizin bebeginize de masallah daha ne yapsın bide benimki 7 aylik oldu 😅 banyodan çok korkuyo ama onu ne yapacam hiç bilmiyorum 🤦‍♀️

Benim çocuum canı isterse 2 gündür desteksiz oturuyo ama isterse 😒

Bi de hastaneyi tanıyamadı ama enjeksiyon yatağını tanıdı daha yatırmadan oturtunca ağlamaya başlıyo. 🤦🏻‍♀️

Hala yuvarlanıyo emekleme filan yok. Bi şeylere tutunup kalkmaya bazen çalışıyo.

Yürüteç kullanan var mı? Benimki ben yürütünce bile parmak ucu basıyo. Ben deneyebilirim ya sürekli olmasa da gün içinde çok bunalınca. 10 dk maks ve başında durarak.Zaten yalnız kalınca çığlığı basıyo çok korktu hastanede. 9.5 kilo olmus bitiklerdeyim. Donlar belimden düşüyo hep.

Sizler ne diyonuz asla asla koyma hata edersin diyonuz mu?

Bi de ishal antibiyotiklerden. Tü kaka cıss dediğim sudocream aldım tşk 🌹

Bi de hastaneyi tanıyamadı ama enjeksiyon yatağını tanıdı daha yatırmadan oturtunca ağlamaya başlıyo. 🤦🏻‍♀️

Hala yuvarlanıyo emekleme filan yok. Bi şeylere tutunup kalkmaya bazen çalışıyo.

Yürüteç kullanan var mı? Benimki ben yürütünce bile parmak ucu basıyo. Ben deneyebilirim ya sürekli olmasa da gün içinde çok bunalınca. 10 dk maks ve başında durarak.Zaten yalnız kalınca çığlığı basıyo çok korktu hastanede. 9.5 kilo olmus bitiklerdeyim. Donlar belimden düşüyo hep.

Bizimkide daha emeklemiyor, dönüyor, ve kalkmaya çalışıyor. Aynen bizimkide ben yürütürsem de ayak uçlarına basıyor. Ben yürüteç almayacağım yine de, büyük kızdada almamıştık, yürüme arkadaşımız vardı.

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu geçirenler evde doğal kullandığınız bir yöntem oldu mu ? Emzirmeden dolayı antibiyotik almak istemiyorum maydanoz suyu, karbonatlı su hariç var mı onereceginiz bir yöntem çok fenayım bugün 😌
Elma sirkesi iyi gelir diye biliyorum. Bir bardak suya iki kaşık katıyorsun.

Valla ben koydum şuan yürütecle yürümeyi öğrendi benimki de emeklemiyo geri geri gidiyo yattığı yerden kalkıp oturabiliyor 7 aylik oldu.bu arada merve yuvarlanarakmi gidiyo yoksa bi defa mi dönüyormu

Ya ben sirt ustu yatiriyorum uyurken aglaya aglaya kendini ceviriyor yuz ustu donuyor ve o sekilde uyumaya devam ediyor sizdede var mi bu durum yuz ustu uyumasi tehlikeli onu biliyorum ama ne yapip edip donuyor
Bizde dönme yok ama ben 2,5 ayliktan beri gunduz uykularinda hep yüzüstü yatiriyorum daha derin uyuyor kendini uyandirmiyor bugune kadar bir sikinti olmadi neden tehlikeliymis kusma fln mi?

Kızlar oğlum bu ara doğru dürüst uyumuyor. Gündüz yarım saat en fazla ve uykusu olduğu için de huzursuz sürekli. Beni çok yoruyor surekli kucağımda. Yatiriyorum hemen uyanıyor. Bazen 10 dakika olmadan çığlık sesine koşuyorum. Öyle bir ağlıyor ki düştü falan kesin diyorum o derece. Sizinkilerde böyle dönemler oldu mu geçici mi? Uykusunu alirsa gayet uslu aslında ama neden uyumuyor anlayamıyorum :silah:
Iki hafta once bizim de oyleydi gunduz max yarim saat uyudu aksam da cok zor uykuya daldi geceleri cok uyandi. Ne zaman ki alt iki dişi de patladi hemen rahatladi cok farketti diş sizinki cikarmis miydi?

Valla ben koydum şuan yürütecle yürümeyi öğrendi benimki de emeklemiyo geri geri gidiyo yattığı yerden kalkıp oturabiliyor 7 aylik oldu.bu arada merve yuvarlanarakmi gidiyo yoksa bi defa mi dönüyormu
Yuvarlanıyo. Sagda mesela alacağı şey uzağında hep o tarafa döne döne gidiyo.

Parmak ucu basiyorsa uzmanlar asla onermiyor merve az daha sabret emeklemeye desteksiz oturmaya baslayacaklar
Maşallah kilosu çok iyi bizimki hala 7.800 surekli hastalıktan Kilo almıyor hiç
Emekleme bizde de yok
Bi de ishal antibiyotiklerden. Tü kaka cıss dediğim sudocream aldım tşk 🌹
Probiyotık kullan canım bize doktor maflor verdi

Bizimki de başta parmak ucuna basıyordu, zamanla normal bastı, az daha çalışın 😂 yalnız kalınca bağırma bizde de var, yalnız kalmayı bırak yanında başka şeyle uğraşmamı bile istemiyor.
Sünnet olalı dr fobisi başladı.. genel olarak aynı şeyleri yaşıyoruz yani

X