Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Dsha hiç krem yağ hiçbişey sürmeyen ben🥲🥲🥲zorunlu rutinleri hiç sevmediğim için zoruma gidiyor,şimdi kalkıp hindistan cevizi yagı sürücem.ben hiç rüya görmezdim böyle bişey yok bi sra ajda pekkanı bıle gördüm bugun ruyamda ahahaha🤣🤣böylesine sacma sapan rüyalar sürekli iş yerini görmem garip garip rüyalar ilginç gerçekten rüya kanalları açıldı sanırım🤣günaydın kuzular herkese🥰💙🙏
Günaydın 🥰 ben de doktoruma çatlak kremi sorduğumda bana tamamen genetik olduğunu söyledi . Kremler vücudun yapısını değiştirmez sadece nemlendirici sürsen yeter dedi. Ben de iyi bir nemlendirici arayışındayım henüz ben de hiç birşey sürmedim😁
Bugun tartı gunumuz bılıyosunuuuz tartıldımm ve halaaa 74 kıloyuuum🥲🥲mantı makarna yemedım oysakı ve beslenmeme coook dıkkat ettım bu hafta 😄17. Haftaya +3 kilo,yanaklarım tombıslestı 😄ınsallah kılo almadan bu surecı tamamlarız sevgılı arkadaslarım🥰fit mama olarak doğurruz şişmeden🫠

Günaydın canımmm 🤗
17.hafta +1bucuk kilo 🫶
Fit mama kulübünden selamlar :halay:
Kızlar günaydın ben de çıktım tartıya 18. Hafta içinden +1le ben de buradayım hiç almasam iyiydi ama yapacak birşey yok. 18 haftada toplam beş kilo aldım ben😅

Kızlar nasılsınız? Ben kum dökme olayından sonra biraz dinlendim, telefonla falan da pek uğraşmadım buralara giremedim 10 gündür nerdeyse 😢 anasayfada bir sürü kişinin cinsiyeti belli olmuş gördüm 🥰 inşallah herşey dilediğiniz gibi çok güzel olur 🩷
Alışveriş konularına girilmiş nerdeyse 100 sayfa mesaj vardı hepsini okuyamadım 😢 çok önmeli şeyler kaçırmamışımdır inşallah 🙈

Günaydın 🥰 ben de doktoruma çatlak kremi sorduğumda bana tamamen genetik olduğunu söyledi . Kremler vücudun yapısını değiştirmez sadece nemlendirici sürsen yeter dedi. Ben de iyi bir nemlendirici arayışındayım henüz ben de hiç birşey sürmedim😁

Kızlar günaydın ben de çıktım tartıya 18. Hafta içinden +1le ben de buradayım hiç almasam iyiydi ama yapacak birşey yok. 18 haftada toplam beş kilo aldım ben😅
Benim doktorum da genetik olduğunu, çatlama eğilimli bir cilt varsa ne yaparsam yapayım çatlayacağını söyledi. Ben yine de bio oil aldım kendimi iyi hissetmek için ara ara sürüyorum.

15. Hafta +1 ama toplamda -7. Maalesef kg veren grubundayım bu hafta biraz iştahım toparladı da kg alabildim

Benim doktorum da genetik olduğunu, çatlama eğilimli bir cilt varsa ne yaparsam yapayım çatlayacağını söyledi. Ben yine de bio oil aldım kendimi iyi hissetmek için ara ara sürüyorum.

15. Hafta +1 ama toplamda -7. Maalesef kg veren grubundayım bu hafta biraz iştahım toparladı da kg alabil
Ya bulantılar çok olunca oluyor kilo kaybı maalesef 🥺 ama kritik haftalar geçmiş sanki artık normal yemene devam edebilirsin sanki🥰
Ben de boyum 1.68 60 kiloyla başladım ideal kilomla aslında. Beş kilo da 18 haftada geldi. İlk yirmi hafta altı kiloya kadar normalmiş internette öyle yazıyor. Ay çok kafama taktım bu kilo olayını ben de ya. Bir de benim tek gebelik belirtim iştahım😅 çok şükür hiç bulantı mide yanması falan yaşamadım neredeyse. Kilo almasam hamile olduğumu anlamayacağım😅

Ben 12.haftada başladım canım şuan 17deyim. Çokta memnunum. Başlamak gerekiyor bir an önce 🤗
Ben 14+5 im şuan. Alayım da yakında başlayayım. Sen nerden aldın canım, mağazadan mı internetten mi. İnternette bazen sahteleri oluyor ya güvenebileceğimiz var mı acaba dedim

Arkadaşlar bu detaylı ultrason için istanbul perinatoloji randevusu bakıyorum mhrs'de ama hiç yok. Bütün hastanelerde detaylı usg yapılmamaktadır diye parantez içine not düşmüşler bi tek Haseki Sultangazi Ali Çetin'de öyle bir not yoktu o da erkek diye almak istemedim :-d Bir de küçükçekmece kanuni sultan süleyman hastanesi Alev Aydın görünüyordu ama onun yanında da "yoğunluktan dolayı sadece hastanemizde takipli hastalara hizmet veriyoruz" yazmışlar. Böyle bi saçmalık olabilir mi sizce yoksa yalandan mı yazmışlar? Buraya randevu alsam bakmıyoruz diyemezler heralde çok saçma.
+ Özel'de detaylı usg ücreti ne kadar bilen varsa ve paylaşabilirse sevinirim :-3

Ben 14+5 im şuan. Alayım da yakında başlayayım. Sen nerden aldın canım, mağazadan mı internetten mi. İnternette bazen sahteleri oluyor ya güvenebileceğimiz var mı acaba dedim
Ben direk eczaneden aldım canım. Her eczanede olmuyor sipariş ile getiriyorlar ama ben büyük avmlerin içinde ki eczanelerde bulmuştum. Krem büyük hemde temiz içerikli bir ürün ben memnun kaldım 🤗 Bencede al nemlensin karnın. Hızla büyümeye başladı bazen çok gerilme oluyor mesela, çok rahatlatıcı oluyor sürünce

Arkadaşlar bu detaylı ultrason için istanbul perinatoloji randevusu bakıyorum mhrs'de ama hiç yok. Bütün hastanelerde detaylı usg yapılmamaktadır diye parantez içine not düşmüşler bi tek Haseki Sultangazi Ali Çetin'de öyle bir not yoktu o da erkek diye almak istemedim :-d Bir de küçükçekmece kanuni sultan süleyman hastanesi Alev Aydın görünüyordu ama onun yanında da "yoğunluktan dolayı sadece hastanemizde takipli hastalara hizmet veriyoruz" yazmışlar. Böyle bi saçmalık olabilir mi sizce yoksa yalandan mı yazmışlar? Buraya randevu alsam bakmıyoruz diyemezler heralde çok saçma.
+ Özel'de detaylı usg ücreti ne kadar bilen varsa ve paylaşabilirse sevinirim :-3
7bin civarında diye biliyorum canım. Hastaneden hastaneye değişir belki ama. Birde hasekide de bakılmıyor diye biliyorum sen yinede arayıp sor bence.

Dsha hiç krem yağ hiçbişey sürmeyen ben🥲🥲🥲zorunlu rutinleri hiç sevmediğim için zoruma gidiyor,şimdi kalkıp hindistan cevizi yagı sürücem.ben hiç rüya görmezdim böyle bişey yok bi sra ajda pekkanı bıle gördüm bugun ruyamda ahahaha🤣🤣böylesine sacma sapan rüyalar sürekli iş yerini görmem garip garip rüyalar ilginç gerçekten rüya kanalları açıldı sanırım🤣günaydın kuzular herkese🥰💙🙏
Günaydııın canımm, benim de arada kaçıyor ne yalan söyliyim 🤣🤣🤣 rutinlere uyamıyorum
Valla canım bende akşamları sürüyorum sadece 😂 üşeniyorum bazen ne yalan söyleyeyim.
Aynen bazen hiiç sürmediğim oluyor🙈

Canım sadi konuk istersen yardımcı olabilirim belki, ama o da erkek ben ona gidiyorum detaylılarda

Ya bulantılar çok olunca oluyor kilo kaybı maalesef 🥺 ama kritik haftalar geçmiş sanki artık normal yemene devam edebilirsin sanki🥰
Ben de boyum 1.68 60 kiloyla başladım ideal kilomla aslında. Beş kilo da 18 haftada geldi. İlk yirmi hafta altı kiloya kadar normalmiş internette öyle yazıyor. Ay çok kafama taktım bu kilo olayını ben de ya. Bir de benim tek gebelik belirtim iştahım😅 çok şükür hiç bulantı mide yanması falan yaşamadım neredeyse. Kilo almasam hamile olduğumu anlamayacağım😅
Kuzucum hiç takma kilonla boyun aynı sevıyeye bıle gelmemıs daha🥰🌸hiiç sıkıntı yok merak etme.bebısı daha belırgın hıssetmeye basladınmı?ben hala arada bır pıt pıt pıt dısında bısey hıssetmıyorum😄

Herkese selam 🙋🏻‍♀️ ben kasım ayına kadar aklıma gelenleri not edip yavaş yavaş alacaklarımı indirimde yakalayıp aldım. Kasım indirimlerinde de kıyafet, bebek arabası vs. ve aklıma gelen eksik bir şey varsa indirimde kapıp almayı düşünüyorum. Buraya da ekleyeyim belki size de fikir olur 🌸Eki Görüntüle 3484642 Eki Görüntüle 3484643
Çok yararlı bir liste olmuş. Ellerine sağlık. 🫶 hemen SS alıyorum 🍀

ya insan korona olduğunu anlıyor çünkü daha önce hiç olmayan şeyler oluyo vücudunda baya belli ediyo kendini, ben de eşim de bu korona değilse ne dedik ve hep korona çıktı
Sağol canım bugün daha iyiyim kemik ağrılarım geçti gibi çok hafif boğazımda da bir şey yok iyiyim sanırım ☺️

İyi akşamlar kızlarrr ☺️ bugün başka bi doktora gitmek istedim perinatolog a gittim baya uzun kontrol etti resmen kendimi detaylı ultrasonda gibi hissettim çok şükür kızım iyi 💕 perşembe günü kontrolde biliyorsunuz biraz kısa ölçmüştü rahim ağzım 31 mm bugün dr 35 mm ölçtü ve hiç bi sıkıntı yok dedi ama benim o günkü vajinal muayaneden sonra başlayan aşırı bi regl ağrım oldu hala arar ara oluyor ve bugünde ultrasonda doktor hafif kasılmalar var dedi banada ama korkma dedi bazen böyle erken başlıyor yalancı kasılmalar dedi bende magnezyum başladım inşallah bi sıkıntı olmaz 🥹 sizede bilgi vereyim dedim ❤️
Çoook çok sevindim canım 🤩🥳

Yalnız rahim ağzı uzamış mı yoksa dr mu yanlış ölçmüş? Magnezyum yazdıysa geçer İnşallah. Daha önce kullanmıyordun diye biliyorum 🍀

Kuzucum hiç takma kilonla boyun aynı sevıyeye bıle gelmemıs daha🥰🌸hiiç sıkıntı yok merak etme.bebısı daha belırgın hıssetmeye basladınmı?ben hala arada bır pıt pıt pıt dısında bısey hıssetmıyorum😄
Ya öyle mi dersin içim rahatladı o zaman🥰 aynen öyle pıt pıt hissediyorum sabah mesela karnımın üzerine biraz yatmışım hemen hissettim pıt pıt diye ama damar mı yoksa bebek mi bilmiyorum 🥰

X