2021 Aralık Anneleri

Oturtuyorum karnından koluma yaslıyorum o bişeylere bakarken duş başlığıyla yıkayıveriyorum ,bende yazın hergün yıkamayı düşünüyorum böylesi 2 dk lık iş küvetini kovasını kaldırdım ben ama bel destekli plastik sandalyelerden alınabilir gerçekten daha kolay olur

Ben 1 aylıktan beri yek yıkıyorum, köpük file var kuvetinde yıkıyorum zorlanmadim, şimdi banyoda yıkamaya başlamak istiyorum ben de, şu önden açılan koltuklardan var gecen bu defa koydum ama korktu ağlamaya başladı ben de ısrar etmedim sonra bidaha denicem

Bizde 2 gündür öyleyiz. Zaten zor uyuyan bir bebekti, ama geceleri uyandığında emzirince tekrar uyurdu. 2 gecedir böyle 1 saat ağlayıp huzursuzlanıyor, kulağını da çekiştiriyor arada. Diş de olabilir atakda. Baktım İnternete atak haftasıymış zaten. Yada ek gıdaya geçtik yediklerini mi hazmedemiyor sancı yapıyor anlamadım

Biz de atak haftasindayiz gerçi hiç çıkmadık bence doğdu doğalı da. Ek gıdaya tam geçmedik daha biz. Dün minicik labne tattırdım bı de yumurtaya kendini çok çekti bı mercimek kadar bile vermedim .
Gece saat başı uyanıyor emiyor ya da mizirdaniyo. Sabahın köründe de uyanıyoruz. Uyumamak için direniyoruzl gün boyu
Diş yeri sis bile değil

Kizlar ben 3.aya kdar bebegimi elime yuz ustu yatirip oyle yikiyordum muslugun altinda bulasik yikar gibi hastanede verdikleri egitimde yenidogan en rahat boyle yikanir demislerdi hakikaten de cok rahat hic aglamadan olup bitiyordu.

3.aydan sonra babyjem in bu aletini aldim bebek icinde hafif yatar pozisyonda oturuyor, cok rahat yikaniyor. Tutmaya gerek olmadan bi elimle fiskiyeyi heryerine gezdirip bi elimlende kopuklyorum dusun icinde

Eklentiler

• EACCB8A2-46BC-4809-BCFC-BA475790EDA5.png
    246,9 KB · Görüntüleme: 75
Bizdede ek gıda tam oturdu sayılmaz. Hazırlıyorum ediyorum, ama çok yemiyor. Mama kaşığıyla 1-2 tane anca. İşte o bile sıkıntı yarattı mı diye düşünmüştüm.

Benimkisi bunun içinden dakikada 500 kez yuvarlar kendini
O yüzden kilitli banyo oturağı aldım inşallah kullanışlı olur

Teyzeler biz otururken yerden destek alip egik oturabiliyorduk artik tamamen desteksiz oturuyoruzz vee otururken dik duruyoruz ama ben oturtuyorum kendiliginden kalkip oturma evresi ne zaman olacak acabaa
Biz de yeni yeni ters dönüyor sonra düz totoyu yamultarak geri oturuyoruz
Oturduğu yerden emekleme pozisyonu alıyor

Bu diş mevzusu çok fenaymış arkidişler sabahtan beri yapmadığım şaklabanlık kalmadı sürekli örseleniyorum oğlum tarafından
Ayrıca emeklemeye de başladı sanırım çok profesyonel olmasa da bacağı kolu atarak ilerliyor sürekli sehpaların altında ünitenin altında kafasını da vuruyor yine ağlıyor yine ağlıyor

Masallah ya ben oturuyor diye seviniyorum sizinkiler kosacakmis haberim yok

Kız oturmuyor ki
Oturmayı hiç sevmiyor bebek arabasında bile ayaklarını yukarı kaldırıp yayılıyor hahahsh
Ama bugün seninki gibi ellerini yere koymuş oturuyordu bir ara demek ki isteyince yapıyor

Benimki tam 15 dakikaya kadar desteksiz oturuyor.Dikdortgen çamaşır sepetinde içine minder koyup arkasına da küçük yastik koyarak alıştı.Oyuncaklari da önüne koyuyorum uzun sure oturuyor uzanamadığı için öğrendi.Ayrica benimkinin en sevdiği şey yurumekEllerinden tutunca adimliyor yürürken bide ayaklarına bakıp bakıp gülüyor.Bide damak çatlamayi öğrenmiş damak çatlayacak geziyor

Masallah annesii bizimkide galiba bununla alisti oturmaya yurumegi cok seviyor ayakta durunca ondan mutlusu yok bu örümcekler zararli demeseler alirdim

Eklentiler

• 20220613_193418.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 61
Bebek yıkama şezlongu nasıl oluyor ilk kez duydum cevap için teşekkürler bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…