2021 Aralık Anneleri

Bazen kendi kendine oynarken buluyorum o zaman uykusu açılmış oluyor. Ağladığı zaman da beni görünce sakinlesiyor ama tekrar uyutmaya kalksam yanaşmıyor pek öylece beklesek mi yatakta acaba . Gelir mi yani uykusu? Bir de uykuyu pek sevmiyor kızım onu belirteyim

Yogurt mayasi buyuyo onermistiniz bide activia nin hangisiysi ay burdan kaydettiklerimi niye bulamiyorum ben bosuna mi kaydet e tikliyorum a dostlar

Kameradan bakıyorum bizimki zaten şak diye açıyo gözleri öyle bi yavaş ayılma olmuyo oyalanıyor sonra biraz sıkılınca ses yapmaya başlıyor. Bide bir yerde okumuştum toplam gündüz uykusu 3 saatten az 4.5 saatten fazla olmıcakmış ona uygun. yarım saat dedi mi uyanıyor öğlen ama acil bi işimiz varsada evden cıkcaksak falan 2 saat uyuyor şaka gibi yani.

Yogurt mayasi buyuyo onermistiniz bide activia nin hangisiysi ay burdan kaydettiklerimi niye bulamiyorum ben bosuna mi kaydet e tikliyorum a dostlar
Sayfanın en üstündeki kendi profil fotoğrafına tıklayınca en üstte hesabınız ve favori yazar. Favoriye basınca kaydettiklerini bulursun canım

Evet uygulamada da o şekilde bilgi var

Eklentiler

• 31085520-78FF-428D-BCF4-AE17B2FCD841.png
    270,5 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar bebeleri tek başınıza yıkıyor musunuz eğer cevabınız evetse nasıl yıkıyorsunuz ? Bugüne kadar hiç tek yıkamadım soğuk aylarda annemle yıkadık şimdide eşim işten gelince o duşa sokuyor ama bazen geç geldiği için yıkama işi kalıyor bende bu sıcak aylarda her gün yıkamak istiyorum

Ben en baştan beri tek yıkıyorum, artık daha kolay oluyor. Bebek yıkama şezlongunda hafif oturur pozisyonda yatıyor. Duşakanin içinde oluyoruz, üşümüyor. Önce vücudunu yıkıyorum, sonra kafasını. Suyu döküp kucağıma serdiğim havluya yatırıp sarıyorum. Sık yıkıyorsam sadece su döktüğüm de oluyor. Bi tabureye oturup kucağında da yıkıyabilirsin.

Uyku- uyanıklık sürelerine dikkat ederek uyutmayı deneyin.

Evet ilk günden beri arada eşimle yıkadım
Oturuyorsa altına kirli çamaşırlarını ser iki dk de yıkanıyorlar
Oturmuyorsa Bn tek kolumda tutup diğer elimle şofbeni tutup yıkıyordum

Ben kuvvetini banyoya götürüp filesini takip önce önünü yıkıyorum.Sonra yüz aşağı küvete yatiriuorum kuvvetin kenarlarından tutunup kalkıyor filan sırtını kafasını yıkayıp durulayıp çıkarıyorum.Benim oğlum aşırı hareketli o yüzden küvet dışında yıkamaya korkuyorum.Ama su oturma aparatindan alacagim yere yapısından

Evet bizimde öyle uyanması gereken anlarda uyanmıyor ama
Yok biz genelde hep uyanigiz . Bizimle takılıyor arkadaş öyle uyku derdi falan yok .Umrunda da değil . Üstte yazmışsın gözlerini şak diye açıyor uyku sersemligi vs asla yok . Aynı benim kız. Bı de direkt gülümseyerek uyanıyor mutlu mutlu . Uyumuyorum işte der gibi

Benim kız bu kulaklarını çok çekiyor yaa. Eli sürekli orda ya da gözünde burnunda . Dünden beri de aşırı huzursuz uykusuzluktan perişan ama uyumuyor . Diş mıdır atak mıdır neyse de güzel hirpaliyor bizi

Tabureye oturuyorum kucağıma yatırıyorum önce sırtından başlıyorum sonra ön gövde ve kafa yıkıyorum böyle 2 aylıktan beri boşuna küvet almışız. Şimdi oturduğu için yere yıkanma filesini koyup oturtarak yıkıyorum kendimde tabureye oturuyorum küvet daha zor

Bizim kendimize göre bi düzenimiz var iyi kötü şükür. Ama ablamın kızı 3 yaşında hala sevmiyor uykuyu hep oyun oynamak istiyor hatta ablama anne Allah beni neden uyku sevmeyen biri olarak yaratmış diye sormuş

Ben onunla birlikte duşa girip yıkıyordum ama şimdi çıkınca pek rahat durmadığı için ıslak ıslak kolay olmuyor
Banyo oturağı aldım ona oturtup yıkayacağım yine bizim duşta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…