2021 Aralık Anneleri

Benimki bebek çıktıktan sonra baya uğraş verdi o ara sordum tüpleri bağlıyorum dedi Sonra hemşire oo iyi bundan sonra rahatsın bağlamışsın tüpleri dedi bidaha doktorla bahsi geçmedi.

Ben doktora aman sıkı bağlayın dedim, o da merak etme kestim ucunu iki kere bağladım dedi. Ordan biliyorum yani. Ama bir arkadaşımın doktoru unutmuştu yapmayı.

Honkiponkitorino bu videoyu izle istersen , burdaki egzersizlileri yapabilirsin
İlk paylaştığında sen paylaşmıştın sanırım hemen koşarak bunuda denedim bi kaç gün yaptım hala arada yapıyorum bi yaptırmadığım halının arasında dürüm gibi sarıp açmak kaldı. Kendi kendine dönceği günü heyecanla bekliyorum artık.

Artıkk kendisi biliiirrr sonra sırt üstü yatarken sıkılıyorum diye ağlarsa döneydin derim.

Merhaba benim oğlumda dönmedi yan yan giderek oyun halısında ilerliyor sürekli ama dönmedi henüz. süreli ayakları hareket halinde çok kuvvetli tekmeler atıyo

Merhaba bebeğiniz tam olarak kaç ay kaç günlük maşallah bu arada
Merhaba teşekkür ederiiz 140 günlük.
Ama kıyaslama yapmayın hepsi farklı farklı bişeyler yapıyorlar işte
5-6. ayda dönmesi normalmiş
Bizimki tamamen kurtlu oluşundan böyle yerinde durmuyor maalesef
Ama ayaklarını daha görmüyor mesela hiç ilgisi yok gösteriyorum eliyle tutturuyorum kendi kendine ilgilenmiyor hiç keşfettiremedik

Ya var ya keşke senle yakın otursaydık, bu iki kuduruğun bir araya gelmesini çok isterdim bizimki de koca oyun halısını bırakıp koltukların altına yuvarlanıyor nasıl beceriyorsa

Ya var ya keşke senle yakın otursaydık, bu iki kuduruğun bir araya gelmesini çok isterdim bizimki de koca oyun halısını bırakıp koltukların altına yuvarlanıyor nasıl beceriyorsa
Hahaha valla birbirleriyle napıyolarsa yapsalardı
Bu ara beni çok yordu dün gece uykumdan uyanıp eşime bebiş gece uykusuna mı yattı uyanmicak mı ben uyuyayım mı falan demişim saçma sapan

Hahaha valla birbirleriyle napıyolarsa yapsalardı
Bu ara beni çok yordu dün gece uykumdan uyanıp eşime bebiş gece uykusuna mı yattı uyanmicak mı ben uyuyayım mı falan demişim saçma sapan
Bu ben bazen saçmalıyorum artık ne kadar etkisinde kalıyorsam

Bu ara bebito ataktan dolayi az sut iciyordu, ben de sagim suremi uzattim da uzattim.. sanirim o yuzden oldu
Hemen sıcağa yakın suyun altında masaj yaparak duş alsan sonra da sağım yapsan belki ilerlemeden hallolur. Benim ilk günlerde sertlik ağrı olmuştu bu şekilde geçmişti. İnşallah geçer hemencik

Hemen sıcağa yakın suyun altında masaj yaparak duş alsan sonra da sağım yapsan belki ilerlemeden hallolur. Benim ilk günlerde sertlik ağrı olmuştu bu şekilde geçmişti. İnşallah geçer hemencik
Allahtan ki artik tecrubeliyiz Hemen antibiyotik krem basladim meme uclarina. Sagimi da sklastirdim yine. Meme uclarini da surekli yikiyorum. Insallah ilerlemez o nasil pis bi agriydi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…