2021 Aralık Anneleri

Eki Görüntüle 3058026
Kizlar mamas papasin söyle oturak gibi olan mama sandalyesi nasil sizce ? Bizim grupta almayı düşünen görmedim sanırım hiç paylaşılmadi. Fiyat olarak biraz pahalı o yüzden karar veremedim beni cezbeden her yere taşınabilir ve koyulabilir olması oldu ama işte bebekler sever mi ise yarar mı uzun sureli kullanilir mi bilemedim siz ne dersiniz ?
Biz düşünüyoruz almayı 😂
Bence mantıklı ben geç keşfettim bu modeli
Bizim mama sandalyemiz var o yüzden masasız olanlardan oturmasını desteklemek için sağa sola götürmek için bumbo markalı olanı almayı düşünürüm
Benim hoşuma gitti kullananlar da seviyor ama uzun vadeli işini görür mü o konuda bilgim yok

Rapunzel90 Rapunzel90 ne durumda bebişin ayağı şimdi, çoraplardan olabilir o yüzden ben hep ters giydiriyorum çoraplarını farkedilmezse Allah korusun ama sen farketmiştim şükür

Eki Görüntüle 3058026
Kizlar mamas papasin söyle oturak gibi olan mama sandalyesi nasil sizce ? Bizim grupta almayı düşünen görmedim sanırım hiç paylaşılmadi. Fiyat olarak biraz pahalı o yüzden karar veremedim beni cezbeden her yere taşınabilir ve koyulabilir olması oldu ama işte bebekler sever mi ise yarar mı uzun sureli kullanilir mi bilemedim siz ne dersiniz ?
Bizde bu bağlanan model değil de diğerinden var ara ara oturtuyorum bel destekli rahat oturuyor belli oyuncaklar birazcık ilgisini çekiyor sonra al beni diye ağlıyo ek gıdada işime yarar diye düşünüyorum on barındaki oyuncak çıkınca tepsisi ona yeter 4 yaşındaki oğlum bile sığdı ama ön barı çıkmadan 4 aylık bebeği oturtmak ve çıkarmak kolay olmuyor henüz tam anlamıyla işlevsel kullanmadık o yüzden bu kadar yorumlayabilirim

Üzgünüm ama oh be dicem yalnız olmadığıma sevindim😁
Zamanı gelince dönüyorlar.Benimki ayaklarını havaya kaldırıp tutmayı öğrenince 4 5 gündür sürekli dönüyor.Once yan dönmesine ben parmağımla yardım edince dönüyordu şimdi hiç dokunuyorum kendi dönüyor.Kendi dönmesini beklemeden hafif dokunarak yardımcı olursanız belki öğrenirler.😉

Tam uykuları rahatladı diyecekken dün gece ve az önce çığlık kıyametten sonra uyutabildim
Sanırsın çiviye yatırıyoruz 😂
Altını soydum sadece bezle bıraktım masajla gevşettim öyle güç bela uyudu valla
Uyku zamanını mı kaçırdım ne oluyor anlamadım gitti artık 🙄

Zamanı gelince dönüyorlar.Benimki ayaklarını havaya kaldırıp tutmayı öğrenince 4 5 gündür sürekli dönüyor.Once yan dönmesine ben parmağımla yardım edince dönüyordu şimdi hiç dokunuyorum kendi dönüyor.Kendi dönmesini beklemeden hafif dokunarak yardımcı olursanız belki öğrenirler.😉
Ayaklarıyla cok uzun zamandır oynuyor. Ayakları tutarak yanada dönüyor ayakları tutmadan da yana dönüyor hatta ben yana kadar döndürüyorum tam dönsün diye ama bilin bakalım ne yapıyor sırt üstüne geçiyor🤨

Ama ben yok demiştim sana 😜😜😜
he dedin tekme atınca anlarsın dedin 🤣🤣
Uzak mesafe ilişkisi yaşasan bizim gibi kendini atmana gerek kalmaz tatlım 🤣🤣O kadar yoruluyorum ki pertim çıkıyor akşama adam halime acıyor ☺
Biz de çok yakın sayılmayız 😂😂 Ama arada derede oldu çok istemesem de 🙈 o konuda bana hiç acımıyor eşim ya Ama sorsam ona ben acımıyorum ona oyle de kısır bir döngü 🤣
🤣🤣🤣
Yalnız olmadığımı bilmek rahatlattı yani hamilelikten şüphelenmedim açıkçası çünkü temkinliyiz o konuda yine belli olmaz tabi ama Allah isteyene versin 😂
Ben sebebini tam çözemedim biraz daha gözlemleyeceğiz öyle bulanıp geçmiyor çünkü ne yediysem çıkıyor boşuna akşam yemeği yiyorum 😂
Ben doğumda kordonlqrı baglattim Ama yine de güvenemiyorum. Bir de ayni hamilelik bulantilarina benziyor ve kasıklarım ağrıyor 😳

Biz de çok yakın sayılmayız 😂😂 Ama arada derede oldu çok istemesem de 🙈 o konuda bana hiç acımıyor eşim ya Ama sorsam ona ben acımıyorum ona oyle de kısır bir döngü 🤣

Ben doğumda kordonlqrı baglattim Ama yine de güvenemiyorum. Bir de ayni hamilelik bulantilarina benziyor ve kasıklarım ağrıyor 😳
Hee tekmeyi unuttum bak 🤪🤪🤪
Yoktur yoktur içiniz rahat olsun 😂

Rapunzel90 Rapunzel90 ne durumda bebişin ayağı şimdi, çoraplardan olabilir o yüzden ben hep ters giydiriyorum çoraplarını farkedilmezse Allah korusun ama sen farketmiştim şükür
Kızarklığı gitti sadece ipin kestiği yer kırmızı hala ters giydirmek mantıklı hiç aklıma gelmedi valla. Bugün çorap giydirmedim

Ben de bağlattım ama içimde hep bir korku 😫 aslında bağlatma diyoruz genel olarak ama farklı yöntemleri varmış. Benimkini kesip bağladı doktorum yani baya imkansız gibi. Ama onun dışında klips gibi başka yöntemlerde var. Bi kontrole gidemedim aslında gidip sorsam her şey yolunda mı diye iyi olurdu.

Benim büyük kızım 5,5 aylıkken dönmeye başladı, panik yapmayın. Şu an hiçbir sorunu yok. Geç emekledi ama 11 aylık yürüdü mesela. Şu an bu bebeğim de dönmüyor hala. Zamanı gelince döner. Arada aktivite olsun diye rapunzelin gönderdiği videodaki egzersizi yapıyoruz sadece.

Ben de bağlattım ama içimde hep bir korku 😫 aslında bağlatma diyoruz genel olarak ama farklı yöntemleri varmış. Benimkini kesip bağladı doktorum yani baya imkansız gibi. Ama onun dışında klips gibi başka yöntemlerde var. Bi kontrole gidemedim aslında gidip sorsam her şey yolunda mı diye iyi olurdu.
Ben de gidemedim 😬 Bayramdan sonra gideceğim inşallah. Başka doktora da gitsem anlar mı ki ne durumda 🤔 Bir de aklıma şey geliyor; doğumla birlikte yaptirdim ya, ya bağlama işlemini yapmayı unuttuysa🤯 Hiç bahsi geçmedi 10 günlükken bi gitmiştim kontrole. Ben de hiç sormadım aklıma gelmedi doğum sonrası kontrol gibi gittim geldim 😳

Kizlar ben bu ikisini aldim kacar damla kullanmam lazim saati onemlimi bide

Eklentiler

• 20220429_151550.jpg
    20220429_151550.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 39
Ayaklarıyla cok uzun zamandır oynuyor. Ayakları tutarak yanada dönüyor ayakları tutmadan da yana dönüyor hatta ben yana kadar döndürüyorum tam dönsün diye ama bilin bakalım ne yapıyor sırt üstüne geçiyor🤨
Zamanı vardır o zaman acele etme canım her bebek herseyi aynı sırada yapmıyor.Mesela benimki bi 10 gündür poposu kaldırıp ayaklarıyla kendini iterek sırtüstü ilerliyor.Istedigi oyuncaya sırtüstü ilerleyerek hatta saat yönünde bile dönerek ulaşıyor.Ama dönmeyi gece bıraktı.O yüzden bebise birak 😍

Başlattığın halde ihtimal varmi 😬Yaa uzak mesafe ilişkisini uzak şehirlere mi tasisam 🤣🤣

X