2021 Aralık Anneleri

Kan ilacı ne kullanıyorsunuz Sidefer yazmış doktor kullanan var mı

Günaydın kızlar benim kızımın üst bingildagina dokundum öyle okşarken kalp gibi ritmik atıyor. Sizde de öyle mi 😥arada kontrol ediyordum da böyle atmiyordu sanki. Zaten korkarım ben pek elleyemem oraları 😥
Atiyor canım normal korkmana gerek yok.Onun için bebeğimin saçı dokulduginde bingildagi çukur kalp gibi atıyor diye doktora goturmuslugum var 🤣Doktor çok normal dedi de bende bebeğimin susuz kalmadığına ikna oldum.Bebek susuz kaldığında bingildakta çökme olurmuş o atim daha çok hissedilirmis canım.Kizin keltossa bak saçı varsa elinle kontrol et dokununca birsey olmaz

Ben kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadık hatta bayıla bayılada içiyor 🫠 bazı kan damlaları cok kötüymüş tad ve kabızlık açısından bu en düzgünü sanırım.
Tadını seviyor onda sıkıntı yok ama kullandigimdan beri hem kaka rengi hemde çocukta huzursuzluk var ya da atak haftasına denk geldiğinden de olabilir . Ne kadar veriyosunuz siz ?

Atiyor canım normal korkmana gerek yok.Onun için bebeğimin saçı dokulduginde bingildagi çukur kalp gibi atıyor diye doktora goturmuslugum var 🤣Doktor çok normal dedi de bende bebeğimin susuz kalmadığına ikna oldum.Bebek susuz kaldığında bingildakta çökme olurmuş o atim daha çok hissedilirmis canım.Kizin keltossa bak saçı varsa elinle kontrol et dokununca birsey olmaz
Aaaayyyyy eee peki benim kızın fazla çukursa susuz mu kalmış demeekk . Nerden anlicam normal olduğunu peki 😥😥😥😥😥😥

Tadını seviyor onda sıkıntı yok ama kullandigimdan beri hem kaka rengi hemde çocukta huzursuzluk var ya da atak haftasına denk geldiğinden de olabilir . Ne kadar veriyosunuz siz ?
7 damla veriyorum ilk günler kabızlık yapabiliyormuş 3 4 gün sonra normale dönüyomuş öyle okumuştum kullananlardan. Kakası nasıl benimki değişik bi koyu sarı yapıyor sıvı.

Aaaayyyyy eee peki benim kızın fazla çukursa susuz mu kalmış demeekk . Nerden anlicam normal olduğunu peki 😥😥😥😥😥😥

7 damla veriyorum ilk günler kabızlık yapabiliyormuş 3 4 gün sonra normale dönüyomuş öyle okumuştum kullananlardan. Kakası nasıl benimki değişik bi koyu sarı yapıyor sıvı.
Benimkinin kakası mekonyum gibi 😬 demiri kesicem çok fazla demir olunca kakada bu renk oluyomus ilk dogduklari zaman yaptıkları kaka gibi yapıyo

Bizimki de öyle yapıyor diye yazmıştım ya kafası harita gibi oldu 😬 Yalnız iki banyodur sampuan kullanmadık sadece bebek sabunuyla yıkadık artık kaşımıyor. Sampuanini değiştireceğim. Yalnız kulağına tüm gücüyle asılıyor ve çok huzursuz. Emmek istiyor sanki bir yerine bişey batmış gibi ağlayıp kalkıyor. Kulağına hücum ediyor var gücüyle 😐 Yarın doktor randevumuz var bi baktiracagim kulağına da. Diş olduğunu sanmıyorum.
Tahmin ediyorum senin kuzunun kafayı da bizim hergun kan içinde kalıyordu gecen hafta. Sen de bi dene sampuan değiştirmeyi.
Kulağını çekiyorsa orta kulak iltihabı olmasın? Genelde orta kulak iltihabında kulaklarını çekermiş bebekler ağrıdığı için

Bestiron kan damlasi
Ocean d vitamini miiiii
Ayrica bide demir ilacimi var yoksa kan damlasi ayni isi mi goruyor ya rica etsem biri bana tarif edebilirmi saglik ocagindaki doktor resmen bilmiyordu bizimde kafamizi karistirdi kendi doktorumuzada gidemiyoruz

Bestiron kan damlasi
Ocean d vitamini miiiii
Ayrica bide demir ilacimi var yoksa kan damlasi ayni isi mi goruyor ya rica etsem biri bana tarif edebilirmi saglik ocagindaki doktor resmen bilmiyordu bizimde kafamizi karistirdi kendi doktorumuzada gidemiyoruz
Demir ilacı = kan damlası (bestiron,ocean microfer vb) ben bestiron kullanıyorum demirde yani kanda .
D vitamini ise ocean 400 kullanıyorum.
Sağlık ocağındakiler atanamayanlar ama az çok bilmesi lazım bakkaldan almış demek diplomayı .

X