2021 Aralık Anneleri

Bak cimcimeye. El tirnaklari cok cabuk uzuyor. Kesince de jilet gibi oluyor torpuyle daha mi iyi olur acaba 🤗

Selam citlembik 😇Emzige devam ediyor bizimki bir yandan da uyku arkadaslarindan kullanmaya basladim. Bir de basini oksuyorum ozellikle alin ortasi cok miyistiriyor beyaz gurultu esliginde deneyebilirsin belki

Cok gecmis olsun. Dusuk bir miktarla yurtdisi alisveeisi yapilmisti. Ondan sonra hep sanal kart kullandim. Anlik olarak alacagim miktarda yukluyorum. Sanirim en guveniliri bu sekilde🌸 insallah iade olur 🌸🌸
Törpü de yapmıştım bilemiyorum olmadı günlük yapcam törpüyğ 😁

Tracy ablanın kitabını ilk bebeğimde okumuştum ama benimki saat başı emen bir bebek olduğundan uymak mümkün olmamıştı.
Kitap sevenler için mahallenib en mutlu bebeği ve mahallenin en mutlu yumurcağını tavsiye ederim. Harvey karp yazarı.
Yumurcak değilde bebeği alıp okumuştum yumurcağada bakarım

En basit şeyde bile şifre isterken bunda nasıl istemezler?!

İşte ben de ona çok kızdım. Düşük miktarlarda değil ki yüksek miktar ve daha önce hiç alışveriş yapılmamış bir yer
Bak cimcimeye. El tirnaklari cok cabuk uzuyor. Kesince de jilet gibi oluyor torpuyle daha mi iyi olur acaba 🤗

Selam citlembik 😇Emzige devam ediyor bizimki bir yandan da uyku arkadaslarindan kullanmaya basladim. Bir de basini oksuyorum ozellikle alin ortasi cok miyistiriyor beyaz gurultu esliginde deneyebilirsin belki

Cok gecmis olsun. Dusuk bir miktarla yurtdisi alisveeisi yapilmisti. Ondan sonra hep sanal kart kullandim. Anlik olarak alacagim miktarda yukluyorum. Sanirim en guveniliri bu sekilde🌸 insallah iade olur 🌸🌸

Araştırdığım kadarıyla şifresiz çekildiği için iade etmek zorundalar ki ama bi kaç ay sürüyomuş. Hayırlısı... Evet o şekilde daha güvenilir olur bundan sonra öyle yapmak lazım. Teşekkür ederimmm
Hiç o mağazadan alış veriş yaptın mı netten değil yaptıysan kartını kopyalamış olabilirler bizimde 4 sene önce başımıza gelmişti avm de yemek yedeğimiz yer kopyalamış
Çok geçmiş olsun

Yok canım yapmadım ne mağazasından ne internet sitesinden. Üyeliğim bile yok. Dışarda da bayadır kredi kartımı kullanmadım. İnternet alışverişinde kullanıyorum sadece onlarda Trendyol ve Hepsiburada . Öyle güvenilir olmayan sitelerden de alışveriş yapmam. Hayırlısı artık.. teşekkür ederimm

Tracy ablanın kitabını ilk bebeğimde okumuştum ama benimki saat başı emen bir bebek olduğundan uymak mümkün olmamıştı.
Kitap sevenler için mahallenib en mutlu bebeği ve mahallenin en mutlu yumurcağını tavsiye ederim. Harvey karp yazarı.
Yumurcak hangi donemi anlatıyo yas aralığı ilkini okudum.

Ya bu kendini yay gibi germeye başladı 2 3 gündür bezlenirken de aynı şekilde. Tam iki bilekten tutuyorum popoyu kaldırırken havada ters köprü kuruyoz. 🤦🏻‍♀️ bıraksam kendini ayaklarla ite ite yataktan düşecek. Sanırım yerde bez almalara başlayacaz. 😬

Ya bu kendini yay gibi germeye başladı 2 3 gündür bezlenirken de aynı şekilde. Tam iki bilekten tutuyorum popoyu kaldırırken havada ters köprü kuruyoz. 🤦🏻‍♀️ bıraksam kendini ayaklarla ite ite yataktan düşecek. Sanırım yerde bez almalara başlayacaz. 😬
Benimki bı haftadan fazla oldu öyle 😂 ayakları tuttuğum an kafa yukarda tüm vücut dönüyoruz. Geçen 5 dk falan oldu baglayamadim sonra bıraktım biraz öyle ne halin varsa gör diye

Selam kızlar sabah sabah moralim baya bozuldu.

Gece saat 5 buçuk civarı kredi kartımı kullanarak 1500 liralık alışveriş yapmışlar Stradivarius tan. Ne orda üyeliğim var ne daha önce alışveriş yaptım, ne kartımı kaybettim, ne de kartla dışarda alışveriş yaptım. Hiç şifre mifre de sormamışlar. Sinirler ve moraller bozuk başladım güne
Eşimin de başına geldi. Bu bankanın bir güvenlik açığı ve parasını bankadan geri alabilmişti.

Bnm hanım kız 1 aydır kafayı geriye doğru gererek uyuyor nasıl alıyor o şekli anlamıyorum
Bn yerde alıyorum 🤣

Bizde de epeydir öyle bide bezi acık bırakınca çoook mutlu 🤗😅

X